Sözleşmeden Kadroya Kpss Puanıyla Geçenler Yardm!

Kodla Büyü

BayTerapi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar Ben sözleşmeli çalışırken kpss puanım ile 2011 haziranda kadroya geçtim.. asker öğretmendim geçen sene, ağustos itibari ile de tekrar asıl görev yaptığım yere geldim. şimdi benim ilk atama tarihim olarak kadrolu atandığım yerin tarihi çıkıyor mebbis de.. sadece hizmet puanım hesaplanırken sözleşmede geçen sürem de gözüküyor.. bununla ilgili ilçe milli eğitim müdürlüğünün yapması gereken bir şey var mı ? çünkü ben gittim .. herhangi bir değişiklik yapılmayacak hocam zaten senin sözleşmeli çalıştığın yer gözüküyor bir şekilde dedi.. fakat benim anlamadığım ilk atama tarihi olarak benim kadrolu başladığım zaman var eylül 2011..

meraklanmayın hocam bizdede öyle hizmet puanını aldın mı görev hizmet süren birleştirilmiş mi ona bak

anladım hocam.. peki ben şu anda sözleşmeye 02.02.2011 de başladım.. yapılacak işlemlerde bu tarih mi baz alınacak yoksa 08.09.2011 ilk atama yazan sözleşmeden kadroya geçtiğim tarih mi?

BayTerapi' Alıntı:
anladım hocam.. peki ben şu anda sözleşmeye 02.02.2011 de başladım.. yapılacak işlemlerde bu tarih mi baz alınacak yoksa 08.09.2011 ilk atama yazan sözleşmeden kadroya geçtiğim tarih mi?

kadroya geçtiğin tarih yazacak hocam. sözleşmeliden sadece hizmet puanı alıyorsun. bende de o şekilde.

o zaman pek bir anlamı yok ya bu sözleşmeden kadroya geçenlere müjde başlığının.. benim ilk atama tarihim 02.02.2011 olarak değişmeyecekse ben bürokratik işlemlerde hala sözleşmeden kadroya puanımla geçmenin cezasını çekmiş olacağım

hiçbirley yapmana gerek yok hocam. puanı alıyorsun ama göreve başlama tarihi kadroya geçme tarihin. kpss ile kadroya geçenlere yapılan haksızlıklardan birisi işte.

sehzade84' Alıntı:
hiçbirley yapmana gerek yok hocam. puanı alıyorsun ama göreve başlama tarihi kadroya geçme tarihin. kpss ile kadroya geçenlere yapılan haksızlıklardan birisi işte.

Bu durum hala böylemi acaba arkadaşlar?
Ben 2008 öncesi sözleşmeli iken 2009 da puan ile kadroya geçtim. 2008'in 8. ayında da 5510 sayılı kanun çıktı. Meb de göreve başlama tarihi 2009 olarak işlem yaptıklarından 5510 sayılı kanuna tabi yaptılar bizi.
Maaşa son zamlar eklenince eski yasaya göre 33 lira az hesaplanıyor.

Sözleşmeli atama tarihini Mebde göreve başlama tarihi olarak işleten arkadaşlar var mı?

Geri