Sosyal mesafe cihazı?

Kodla Büyü
Arkadaşlar bugün haberlerde denk geldim. Öğretmen arkadaşımız böyle bir haberle ulusal medyaya çıkmış. Bana mı garip geldi acaba? Bu bildiğimiz park sensörü. Arduino giriş seviyesi çocuklara gösterdiğimiz mesefe sensörü. Seri üretime geçilecekmiş. Ben mi bişeyleri kaçırdım merak ettim.
haber
https://www.cnnturk.com/video/turkiye/meslek-lisesinde-sosyal-mesafe-cihazi-gelistirdi
Ne ürettiğiniz değil, nasıl sattığınız önemlidir.

Buzzer, Led, Mesafe Sensörü tamam, Bir üst versiyonunda da lcd ekran gelir mi? "Bana yaklaşma!"

Ne ürettiğiniz değil, nasıl sattığınız önemlidir.

:)En güzel cevap. Bir de Caps paylaşayım madem.
ee9759f0-051d-4824-8865-441c1c23b485.jpg

Agam bizle egleniiir herhal.
Bu ne yaaa bence dalga gecmis ironi yaomis olabilir son gunlerde herkes birsey uretiyor ya hani ozaman bir insan bundan 4 tane takar 4 yone ufff paraya bak.okula ne doner sermaye olur :) :):) :)

tekniğin basit olması fikri çöpe atmaz. üzerine tak gez demiyor. kasalar, danışmalar vb alanlarda kullanmak için basit etkili. akşama kadar halka açık bir banko ardında duran kişinin herkesi uyarması mümkün değil öyle kolay da değil. bence bu tarz kişilere yardımcı olabilir.

Evet bu haberi ben de duydum biraz şaşırdım tabii düşündürdü beni. bir proje yapmak önemli fakat bu projeyi pazarlamak bence daha önemli. Şu an o uygulamayı tüm öğretmenler yapabiliyor ama satış stratejisi böyle bir şey demek ki... Basit veya karışık bir uygulama olmasına bir şey demiyorum ama reklamımızı yapsın. O aletleri ülkenin bir çogu bilmiyor zaten. Veliler oğlum Facebook kullanıyor bilgisayarı biliyor diyor ya öyle basit bir şey zannetmesinler.

Geri