Sorunun kaynağının ne oldugunu anlayamadım-Yardım

Kodla Büyü

memo-x

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ekli dosyayı görüntüle 58096 Ekli dosyayı görüntüle 58097 Ekli dosyayı görüntüle 58096 Ekli dosyayı görüntüle 58097 İyi günler arkadaşlar, laptobumdaki hdd kin bazı dosyaların yedeğini almak için, masaustu pc ye 2.hdd olarak baglayıp kopyaladım-yedek alma bittikten sonra,
Laptoba hdd ye bagladıktan sonra açtığımda , görev cubugunda 2-3 programın simgesinin boş sayfa oldugunu ve çalışmadıgını gördüm.
Laptop ta win 8.1 prof yüklü.
--Ayrıca google chrome da sık kullanılanların olmadıgını gördüm, şifreleri otomatik görüyor fakat sık kullanılanlar görünmüyor.eklenti eklerken hata verip eklenti ekleyemiyorum--chrome son versiyonunu indirip kurdum, nafile birşey değişmedi, eski versiyonlarını yükledim yine olmadı.Her chrome açtıgımda , hiçbir sıkkullanılan görünmüyor-tamamen boş geliyor--sık kullanılanları yedekten tekrar her defasında yüklemem gerekiyor ve eklenti yüklemiyor.
chrome ile ilgili internetten çözümlere baktım, bir işe yaramadı, özellikle eklenti eklerken hata verip eklememesi can sıkıcı, sık kullanılanların görünmemesi, ayarlarında deneme yaptım düzelmiyor.Reklam engelleme adblock eklentisi çok işe yarıyordu-sayfalardaki reklam ve videoları engelliyordu, eklentiyi eklemek istediğimde farklı kaydet penceresi çıkıyor kaydet diyorum başarısız-izinler yetersiz diye eklentiyide kaydetmiyor.
--diğer bir sorun ise word dosyalarında açılırlen ---Word çalışma dosyasını oluşuramadı.Geçici ortam değişkenini denetleyin---şeklinde hata veriyor.
laptopta Office 2010 yüklüydü-onarma yaptım olmadı, office kaldırıp yeni versiyon 2013 yükledim sorun düzelmedi, internetteki çözümlere baktım hiçbiri işe yaramadı.
---registry 911 programı yüklüydü laptopta tarama yaptırdım--kendi yedekten yükleme yaptım, hatalar devam ediyor,
antivirüs programı nod32-eset yüklü onla tarama yaptım, bir fayda sağlamadı.Sorun nereden kaynaklı çözemedim.hdd den yedekleme-kopyala yaparken erişim hatası vermişti-acaba bu mu ? sebep oldu anlayamadım.
Herhangi bir program mı bunu yaptı ? virüs vb. ? bişey mi anlamadım.format atmak istemiyorum,Fikir-çözüm önerisi verebilirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• chrome.jpg
    chrome.jpg
    74.9 KB · Görüntüleme: 29
  • word.jpg
    word.jpg
    25.1 KB · Görüntüleme: 28
Geri