Sorunsuz-Temiz-Mavi Ekransız-Güncel W10 var mı?

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
merhaba arkadaşlar, kendinizin kullandığı ve onayladığı sorun çıkarmayan, güncel, mavi ekran vermeyen ve temiz W10 iso ya da link verebilecek varsa çok makbule geçer, ilginiz için çok teşekkürler.

Windows Insider olarak başladım ve hala orijinal gibi (gibisi fazla) kullanıyorum Windows 10'u. En temizi.

Mavi ekran gibi sorunlar iso'dan bağımsız olarak kullandığınız donanım ile alakalı...

Yukarıda verildiği gibi orjinal iso'da sorun yaşayan da biliyorum, modifiye edilmiş iso'da sorun yaşamayan da...

ahmetfx' Alıntı:
Windows Insider olarak başladım ve hala orijinal gibi (gibisi fazla) kullanıyorum Windows 10'u. En temizi.

Hocam Insider dediğiniz orjinal ISO'mu oluyor?

marem sorunsuz olsun diyoruz
sorunsuz bir şekilde kullanabileceğimiz bir ilac var mı.

Ekli dosyalar

• screenshot_20161217_204120.jpg
    screenshot_20161217_204120.jpg
    37.5 KB · Görüntüleme: 674
N olan sürüm Kore gibi bazı ülkelerde media player benzeri uygulamaların ve kodeklerin olmadığı sürüm.
N olmayan sürümleri indirin.

zodiac' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:

Geliştirici oluyorsunuz. Tabi isterseniz stabil bir sürümde de kalabilme şansınız var, güncellemeler isteğe bağlı. Ben genelde 2 haftada bir ne yenilikler var diye Windows'u komple güncellerim (3GB, sıfırdan kurulum gibi).

Ben Windows 10'u birkaç bilgisayarıma şu şekilde ücretsiz almıştım, hiç de sorun çıkmadı şimdiye kadar.

Sağlam, ön etkileştirilmiş, Windows 8.1 kurulum ISO'm var. Bundan kurulumu yaptım.
Ardından hiçbir şey yüklemeden Windows Insider Preview 10240 gibi bir sürüm vardı ilk zamanlar, bunu üzerine kurdum.
Windows 10 orjinal olmuştu bu adımdan sonra. Yalnız 31 Temmuz'dan sonra Windows ücretsiz yükseltmeleri kapattı, bu olayı ondan önce yapmıştım ben.
O gün bu gündür, her güncellemeyi alırım, hiç de aktivasyon istemez.

ahmetfx' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:

Geliştirici oluyorsunuz. Tabi isterseniz stabil bir sürümde de kalabilme şansınız var, güncellemeler isteğe bağlı. Ben genelde 2 haftada bir ne yenilikler var diye Windows'u komple güncellerim (3GB, sıfırdan kurulum gibi).

Ben Windows 10'u birkaç bilgisayarıma şu şekilde ücretsiz almıştım, hiç de sorun çıkmadı şimdiye kadar.

Sağlam, ön etkileştirilmiş, Windows 8.1 kurulum ISO'm var. Bundan kurulumu yaptım.
Ardından hiçbir şey yüklemeden Windows Insider Preview 10240 gibi bir sürüm vardı ilk zamanlar, bunu üzerine kurdum.
Windows 10 orjinal olmuştu bu adımdan sonra. Yalnız 31 Temmuz'dan sonra Windows ücretsiz yükseltmeleri kapattı, bu olayı ondan önce yapmıştım ben.
O gün bu gündür, her güncellemeyi alırım, hiç de aktivasyon istemez.

hocam sizin kullandığınız sorunsuz ilaç var mı? varsa adresini özelden atabilir misiniz? teşekkür ederim

Geri