Sonunda Toyota Avensisi Aldım :)

Kodla Büyü
baranozden' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam kazasız belasız sürüşler.
bişey soracaktım daha önce bende avensis düşünmüştüm ama bunların lpg de uyumsuz olduğu söylenmişti. Lpg olarak hangi marka takılı ve performans yakıt nasıl acaba?

avensisi çok araştırmış olarak ;
1,6 motor lpg ye uyum konusunada türkiyede 1 numaradır 2.0 motorlar uyumsuzdur
atiker olmasında diğer ünlü markalar olabilir bende zavolli var
gece yolculuğu pek yapamazdım ama xeon farlar sayesinde çok rahat bide far yükseliğini yolun durumuna göre kendi ayarlıyor geniş ve beyaz aydınlatma araba.com da testini okursanız en kısa mesafede duran araçlardn biri
benzinli de sürdüm hiç bir fark yok
yakıt 35lt gaz ile izmirden burdura geldim 450 km yaptım siz hesaplayın artık
rampalarda çekiş olarak beğendim

oziie' Alıntı:
Hayırlı olsun.. Yeni kasası benim de çok hoşuma gitmişti - tipi ,içi, motoru çok güzel. Bence bir süre bindikten sonra siz de yeni kasayı bir düşünün.
2012 sonunda çıkan makyajlı kasayı beğendim ama ikinci eli yok sıfırda 63.000 tl
2009 dan sonra kasayı derseniz kalite olrak ayrıntılarını beğenmedim plastik kalitsi falan kapı içlerindeki avensisi yazılarını bile çin işi plastikten yapmışlar ve içi koyu renk
güçüm yetiyordu ama ben bu kasadan istedim ikisinede binme şansınız olursa elegant serisi için kalite farkını işciliği bana hak verirsiniz

tayinci42' Alıntı:
hayırlı olsun. kaç model özellikleri neler. çok güzel araba çamurluk iç kısımları keçeden sanırım bir arkadaşım almıştı bu arabadan çok hoş gerçekten. evin borcu azalsın bende 97 toyotayı satacağım artık.

hız sabitleme hariç araç full dur ne isterseniz var
bazıları 8 hava yastığı dizlerde var
ebd destekli abs
esp
vcs-viraj destek sistemi
dijital klima
6cd li cd çalar
tca patinaj önleme sistemi
ncap den 5 yıldız
vb.
lpgye tam uyum

hayırlı olsun...iddialı araç ...güle güle kullanın hız sabitleme olayı da olsa daha güzel olacakmış.

kazasız belasız paşa
önce nicki değiştir yanlız

bende şuan 4. toyotama biniyom. toyota aslında hastalık. çok konforlu değil ama MAŞALLAH masrafsızdır.
2004 hb corolla
2007 hb corolla 140 ps
2005 verso
2007 auris (halen) mmt

auris satılık bu arada:)

hayırlı olsun hocam..
kazasız belasız kullanın inşallah..
Allah olmayanlara da nasip etsin..

Allah kazadan beladan korusun, bende yeni makyajlı kasayı aldım, çook memnunum. Umarım uzun yıllar sorunsuzluğu devam eder...

baranozden' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam kazasız belasız sürüşler.
bişey soracaktım daha önce bende avensis düşünmüştüm ama bunların lpg de uyumsuz olduğu söylenmişti. Lpg olarak hangi marka takılı ve performans yakıt nasıl acaba?

LPG ile uyumlu ancak herkes yapamıyor. İZmirde hüseyin usta var bu işin erbabı. Avensislere montaj yapıyor ve herkes çok memnun olduğunu söylüyor...

Geri