Sonunda Toyota Avensisi Aldım :)

Kodla Büyü

wgolf

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bir kaç senedir uğraşıyordum alabilmek için sonunda aldım :)
darısı araç arayanlara
2008 1.6 elegant lpg 57.000km
kaza boya yok servis bakımlı

Ekli dosyalar

• 22102012436.jpg
    22102012436.jpg
    323.5 KB · Görüntüleme: 2,390
  • 22102012437.jpg
    22102012437.jpg
    163.3 KB · Görüntüleme: 2,389
hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin inşallah :)

Allah kaza bela göstermesin hocam Hayırlı günlerde kullanınız...

Çok doğru bir seçim hocam, Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip eylesin.. Piyasadaki en kral araba olduğunu düşünüyorum.Konforlu, estetik, sağlam ve en önemlisi masrafsız bir araç....

ahmetconkara' Alıntı:
Çok doğru bir seçim hocam, Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip eylesin.. Piyasadaki en kral araba olduğunu düşünüyorum.Konforlu, estetik, sağlam ve en önemlisi masrafsız bir araç....
teşekkürler hocam
onun için 1-2 yıldır sadece bu modeli almaya çalışıyordum
dediklerinize katılıyorum + güvenlik esp den ayrı viraj destek sistemi bile var

hayırlı olsun. kaç model özellikleri neler. çok güzel araba çamurluk iç kısımları keçeden sanırım bir arkadaşım almıştı bu arabadan çok hoş gerçekten. evin borcu azalsın bende 97 toyotayı satacağım artık.

Hayırlı olsun.. Yeni kasası benim de çok hoşuma gitmişti - tipi ,içi, motoru çok güzel. Bence bir süre bindikten sonra siz de yeni kasayı bir düşünün.

Allah, kazasız, belasız ve cezasız sürüş nasip etsin... İyi günlerde kullanmanızı temenni ederim... :wink:

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız sürüşler.
bişey soracaktım daha önce bende avensis düşünmüştüm ama bunların lpg de uyumsuz olduğu söylenmişti. Lpg olarak hangi marka takılı ve performans yakıt nasıl acaba?

hayırlı olsun hocam, bizde 2005 model avensis'e bindikten sonra sıfır 2012 toyota'ya binsek bile aynı konforu rahatlığı bulamadık.içi çok ferahtı ön ve arka koltukların ön mesafe genişili fazla. ne de olsa d sınıfı araç

Geri