Sonunda Bitti : Dijital Pano(BT Sınıf Resimleri)

Kodla Büyü
hocam emeğin büyük. ellerine sağlık, çok güzel olmuş. ancak aklıma "bu kadar uğraşmayada gerek varmı?" diye bir soruda gelmiyor desem yalan olur. yani bizim öğrencileri düşününce...

ahmet hocam çok teşekkür ederim...yorumunuz için...

Dünyadaki en sevdiğim isimdir Ahmet, çocukluğumdan beri...bu yüzden "Ahmet" koydum minik oğlumun adını....
Allah Muhammed(S.A.V) ümmetini adıyla, imanıyla yaşatsın.....

ahmetemre13' Alıntı:
ancak aklıma "bu kadar uğraşmayada gerek varmı?" diye bir soruda gelmiyor desem yalan olur. yani bizim öğrencileri düşününce...

sakın hocam, sakın böyle bir hataya düşmeyin, düşmeyelim....bizim öğrenciler....adı üstünde hepsi bizim....

sabah ödevinim yaptınmı doğukan diye tahtaya kaldırdığımda, elini omuzuna koyup, kalp atışlarını hissettiğim....heyecandan...bana kendimi sorgulatan.....

sadece zamansız güldüğü için, gözlerinin içine bakarak ağlattığım gözde....

dersten sürekli kaçan oktay, bulduğu en küçük bir arayı bile oyunla değerlendirmeye çalışan resul.....

minik kalpler, minik yürekler, bir dünyalar, kocaman dünyalar.....

hepsi bizim....

onlar küçük, zaman zaman nankör, zaman zaman yalancı, düzensiz, zaman zaman çıkar ebesi....

hata yapacaklar, en büyük hakları....

ama onların hamurunu su ile yoğuracak en büyük usta da bizleriz Allah'ın izniyle.....

"bizim öğrencileri düşününce" cümlesi elektrik akımı gibi....elektrik akımıdır, en kısa, en kolay, en zahmetsiz yolu tercih eden....

etmeyelim, Allah umudumuzu kırmasın....

bir öğrenci, bir insan, bir dünyadır.....

Re: Bt Sınıfları - Mutluluğun Resmi

halukk' Alıntı:
ozgurgitarim' Alıntı:
halukk' Alıntı:
Ben de paylaşacaktım aslında bt sınıfının fotoğrafını ama sonradan düşündüm bu başlık mutluluğun resmi olarak açılmış iyi örnekleri görelim mutluluğumuz bozulmasın dedim:) istanbul'un göbeğinde ne şartlarda bt eğitimi vermeye çalıştığımızı görmüş olacaktı herkes.

sorunlar da mutluluğumuzdur hocam, lütfen paylaşın....

görmüş oluruz.....

Peki başlığı açan kişi izin verdiğine göre :)
6hf4.jpg

6hfp.jpg

Bilgisayarları görebilen var mı acaba :(

hahahahaah hocam koptum ya allah ım nasıl ders anlatıporsunuzz.. bomba ya vallla aglanacak halımıze guluorzuu

seneye bt labım diye bişey kalmayacak.haliyle bi çivi bile çakmıyorum..koy g....... gitsin..hiç bir şeyi hak etmiyor bu okullar.beni düşünmeyen bakanlığı ben hiç düşünmem!

Geri