Soner Yalçın:İnadına mini inadına dekolte!

Kodla Büyü

Kara Kule 61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Uğur Dündar, Tuncay Özkan, Yaşar Nuri Öztürk ve Soner Yalçın'ın katıldığı, Halk TV'de yayınlanan programda ilginç diyaloglar yaşandı.

Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkılması çağrısı yapan Soner Yalçın, kadınlara seslenerek giyim kuşam dersi verdi.
İNADINA MİNİ, İNADINA DEKOLTE

Yalçın, "Saçınıza başınıza dikkat edeceksiniz. İnadına mini etek giyeceksiniz, inadına dekolte giyeceksiniz" dedi.

İNADINA KIZLI ERKEKLİ OTURACAKSINIZ

Soner Yalçın'ın sözlerini tamamlayan Uğur Dündar ise, "İnadına kızlı erkekli oturacaksınız." dedi.
http://www.ensonhaber.com/soner-yalcindan-kadinlara-inadina-mini-inadina-dekolte-2015-01-29.html
YORUMSUZ

Bu halk ne çektiyse MODERNLİĞİ SOYUNMAK, DİNDARLIĞI EMEVİ HALİFELİĞİNİ SAVUNMAK sanan zeka yoksunlarından çekti...

Bu başlığın açılma sebebi nedir. Tartışma yaratmak için açıldığı belli. Böyle başlıklara ne gerek var.

Re: Ynt: Soner Yalçın:İnadına mini inadına dekolte!

s_kajmeran' Alıntı:
Bu halk ne çektiyse MODERNLİĞİ SOYUNMAK, DİNDARLIĞI EMEVİ HALİFELİĞİNİ SAVUNMAK sanan zeka yoksunlarından çekti...
:arrow:+1

sıkıntı bu işte.kimse kimin ne giymesi gerektiğine karışmayacak kardeşim.ne bu kıt akıllılar ne de herkes kapanmalı diyen diğer kıt akıllılar.herkes birbirine saygı göstermeyi ne olursa olsun öğrenmedikçe bu iş böyle gider...

yanlış anlamayın hiçbirini ne savunurum ne okurum nede izlerim. hatta ne dedikleri çok da fifi. ancak bu adamlar kim oluyor da gelip burada başlık açma gereği duyuyorsunuz.
sizin amacınız nedir hocam bunlar bakan mı, millet vekili mi, müsteşar mı..

Bu millet bir yandan biat edenler bir yandan modernizm adı altında özenti davrananlar yüzünden mehteran takımı gibi 2 ileri 1 geri gider durur.

Bu başlığı açan arkadaşın samimiyetine inanmıyorum. Maksadı farklı.Bırakın insanları şekillendirmeyin tarzını yada şeklini.

namuzsuz insan namustan bahsederek kendini aklamaya çalışır.
ahlaksız insan ise ahlakı sadece cinsellik-giyinme olayına indirgeyerek kendi yaptığı davranışsal vb ahlaksızlıkları aklamaya çalışır.
Sonuç olarak bu başlığı açan arkadaşın kendini sorgulaması lazım :
1. hırsızlık mı yapmış
2. sendika torpiliyle idareci mi olmuş
3. akrabasını eşini dostunu torpille bir yere mi yerleştirmiş.
4. İndirilen onca Ayete rağman hala bir hırsızın destekçisimi oluyor.
5. Lideri amerikada yaşayan bir torpilci tarikatın müridi mi
Bu başlığı açan arkadaş bu şıkları sorgular sa başkasının ahlakı yerine kendi aklaksızlığını görüp belki yola gelir.
Cevap bekliyorum.
Belki bilmiyordur ama Ahlak sadece cinsellik değildir.

ahlâkı insanların bacakları arasına sıkıştıran milletler sürünmeye mahkumdur. örneğin ülkemiz. ahlâklı olmak için dindar olmaya gerek yoktur ama dindar olmak için ahlâklı olmak elzemdir.

. . .
Halbuki, bizi örnek almaları lazım.
Memleketi soymuş mesela, soğana çevirmiş, hiç önemli değil, önemli olan, iyi bir aile babası olması... Ne demiş büyüklerimiz? Allah memlekete hırsızın hayırlısını versin demiş... Oğlunun evine Euro istiflemiş, ayakkabı kutusuna dolar doldurmuş, yatak odasını kasa dairesine çevirmiş, koluna 700 bin liralık avanta saat taktırmış, sana ne birader... Umreye ailece gidiyor mu, sen ona bak!
. . .
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/26322102.asp

sezginozturk' Alıntı:
namuzsuz insan namustan bahsederek kendini aklamaya çalışır.
ahlaksız insan ise ahlakı sadece cinsellik-giyinme olayına indirgeyerek kendi yaptığı davranışsal vb ahlaksızlıkları aklamaya çalışır.
Sonuç olarak bu başlığı açan arkadaşın kendini sorgulaması lazım :
1. hırsızlık mı yapmış
2. sendika torpiliyle idareci mi olmuş
3. akrabasını eşini dostunu torpille bir yere mi yerleştirmiş.
4. İndirilen onca Ayete rağman hala bir hırsızın destekçisimi oluyor.
5. Lideri amerikada yaşayan bir torpilci tarikatın müridi mi
Bu başlığı açan arkadaş bu şıkları sorgular sa başkasının ahlakı yerine kendi aklaksızlığını görüp belki yola gelir.
Cevap bekliyorum.
Belki bilmiyordur ama Ahlak sadece cinsellik değildir.
:alkis: :alkis:
gayet yerinde tesbitler
mesele şu: bunlar bu ülkede yaşayan herhangi vatandaş, ne dediklerinin çok önemi yok..
meclisin içinden birileri çıkıp özerklik olsun apo çıkacak vs. derken hiç rahatsız olmayan, başkası çıkıp 90 yıllık reklam arası sona erdi derken ellerini ovuşturan, hatta bakara makarayı savunan bu güruh kimseyi temsil etmeyen ahmet, mehmet üzerinden siyaset yapıyor.
ne yapalım bu adama önümüzdeki seçimde oy vermeyelim mi hocam, verirsek de günahı vebali üzerimize mi olacak.
benim anlamadığın bu adamların üzerinden siyaset yapmaya çalışmanızın amacı nedir.

İş yine komediye döndü.farklı fikre tahammül yok yine aynı isimlerAyrıca istediğimiz başlığı açarız herkes gibi.Soner yalçını ben eleştiriyorum .bu yazıda konuda onla ilgili ama yine eleştirilen hükümet.
Soner yalçına destek verirsin vermezsin.Ha ayrıca bir yandan cemaati eleştirip bir yandanda onun söylemi olan hırsızlıktan bahsetmek hiç anlaşılır değil.
Benim söylediğim şu: bu psikolojide olan bir adamın söylediklerine inanılırmı.Ahlak cinsellik değildir diyenlere zaten yorum yapmıyorum.
Birde ahlakın kökeni dindir.

Sayin hocam yanlis anliyorsun
Her gazetede yazan adamin dediklerini alip burada tartisalim mi.
degmeyecek insanlar icin burada nefes tuketmek abesle istikal degil mi
Bu arada ahlakin kaynagi dogrudan din degildir
ahkak insanin fitratinda vardir.
din insani ahlakina donmeye cagirir
peygamberlerinde asiri giden toplumlara gonderilme nedeni ahlaktan uzaklasmalaridir

teksen açarken provokatör olmuyor arkadaş açınca oluyor. Bir çok arkadaş çifte standart uyguluyor.

Dini tüm emirlere insan fıtratı zaten temahüllüdür.Bu doğru.Bir sürü ahlak var.Ben gerçek ahlakın islamda olduğunu yani din kökenli olduğunu söylüyorum.
Sonuçta bu adama söylersen ben ahlaklıyım der...

piluşum' Alıntı:
teksen açarken provokatör olmuyor arkadaş açınca oluyor. Bir çok arkadaş çifte standart uyguluyor.
Türkiye'nin sosyal demokratları (!) hocam bunlar
Zihniyet; ben başlık açarım çünkü doğru düşünüyorum, sen açamazsın zaten yanlış düşünüyorsun.

"Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine sahip çıkılması çağrısı yapan Soner Yalçın, kadınlara seslenerek giyim kuşam dersi verdi.
İNADINA MİNİ, İNADINA DEKOLTE"
DEMEK ÖYLE.... BU LAFLARDAN AHLAK KONUSUNDA NASIL GEÇİŞ YAPILDI ONU DA ANLAMADIM...

MİNİ ETEK VE DEKOLTE GİYİNMEK, KIZLI ERKEKLİ OTURMAKLA CUMHURİYETÇİ ve ATATÜRKÇÜ OLUNACAKSA ! BEN NE CUMHURİYETÇİYİM NE DE ATATÜRKÇÜYÜM...

Soner yalçın uğur Dündar 8) Şaşırdık mı hayır. Atatürkçülük sadece açılıp saçılmak mı ya ?

Benim kızdığımda bu dindar halkı küçümsemek.birine mini etek ve dekolte giy diyebiliyor bu arkadaş.Bu 1000 yıllık süper güç olan kültüre sahip milletimize hakarettir.Solcu geçinirler batılı değerleri savunurlar.sorun dinle malesef.

yasarsahbaz' Alıntı:
Bu millet bir yandan biat edenler bir yandan modernizm adı altında özenti davrananlar yüzünden mehteran takımı gibi 2 ileri 1 geri gider durur.

:alkis:

+1

Geri