Son Konular Bölümü CEBIT sempozyumu için kapatıldı

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
CEBIT sempozyumu için gerekli katılımı sağlayabilmek adına son konular bölümü geçici olarak kapattık. Kusura bakmayın. Bu sitenin hizmet vermesinin bir amacı var ; BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİNİN SORUNLARINI DİLE GETİRMEK ve BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞMAK.

Eğer sorunlarımızı dile getirmeyeceksek , paylaşmasakta olur.

Lütfen mesleğimizin geleceği için birşeyler yapalım...

Beden eğitimi öğretmenlerinin bağırıp çağırarak elde ettikleri haklar yerine, CEBIT gibi etkinliklerde bilgimizle duruşumuzla saygınlığımızla sesimizi duyurmayı ve hakkımızı almayı tercih ederim.

Bu bir seçim meselesi.

Beden eğitimi öğretmenlerinin bağırıp çağırarak elde ettikleri haklar yerine, CEBIT gibi etkinliklerde bilgimizle duruşumuzla saygınlığımızla sesimizi duyurmayı ve hakkımızı almayı tercih ederim.

Bu sözünüz çok güzel, tamamen katılıyorum.

Sevgili "Ghost" acil banner lazım. Hem buradaki bizim banner bir süre bununla değişebilir hem ben birçok yere koydururum. Hasari hocam halledebilir mi? Aman;

A) Bizim reklam olmasın. BBNet adı logosu yeterlidir.
B) CeBit logosu mutlaka olsun ihtiyacımız var.
C) Kısa birkaç slogan olabilir bence; siz bilirsiniz.

Pazartesi gününe kadar içerik tam belli olursa bizim arkadaşlar da yapabiirler.

Niyazi Bey çalışmalarımıza başladık , ancak halen yeterli kişi sayısına ulaşamadık . Pazartesi günü arkadaşlarımızın çoğu siteye gelecektir. O gün biraz kafa yorarız ertesi gün "SALI" ya size bannerı yollarız yada sloganımızı verir bannaerımızı isteriz. :) İnşallah sizin için uygun olur.

Bizim için yaptığınız herşey için teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca Ghost hocam, Yüksek lisans ve doktora yapan arkadaşlara ulaşmamız gerekli. Seminerleri onlar verirlerse daha akademik bir anlatımla etkili olabileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca bu konuda bilgileri daha taze olacaktır bu arkadaşların. Üni hocalarımıza ulaşalım bence :)

Forumun içinden mailing yapılıyor olmalı. Olmadı tüm e-posta adreslerini bize verin biz istediiniz kadar duyuru yaparız. Ondan sonra bir sürü başka e-posta da gelir o başka :)

ghost' Alıntı:
CEBIT sempozyumu için gerekli katılımı sağlayabilmek adına son konular bölümü geçici olarak kapattık. Kusura bakmayın. Bu sitenin hizmet vermesinin bir amacı var ; BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİNİN SORUNLARINI DİLE GETİRMEK ve BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞMAK.

Bu bir seçim meselesi.
bedenegitimi ogretmenleri sayginliktan uzak kisiler ve hakları olanı yaygara kopararak mi aldilar diyorsunuz simdi?

Lainn' Alıntı:
ghost' Alıntı:

Bu bir seçim meselesi.
bedenegitimi ogretmenleri sayginliktan uzak kisiler ve hakları olanı yaygara kopararak mi aldilar diyorsunuz simdi?
Polemik yapmayalım öğretmenim. Sokaklara dökülüp eylem yapmaktansa, CEBİT daha iyi bir çözüm olacaktır diyor ghost hocam. Şu anda konu biziz. Bunun çözümünü bulmak için yoralım mantığımızı.

CEBIT'te sesimizi duyurmak gerçekten mükemmel bir fikir..
elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım..

Bence çok güzel olmuş hocam. Ben tekirdağdaki arkadaşlarıma mail attım. Telefon ettim. CebiT için arabayla arkadaşları toplayıp geleceğim. Allahın izniyle.

evet bencede bilimsel bir şekilde varlığımızın okullarımız açısından gerekli olduğunu anlatmalı herkesi ikna edici fikirler ortaya koymalıyız.

Gelenler destek verecek zaten gelemeyenler içinde bir organizaon yapalım bir şekilde seslerini duyursunlar. Gelmek isteyipte elemeyen birçok arkadaşımız olacak ya o gun belli bir saatte bir yere matbuu bir form seklinde faks cekelim yada orada olacak şekilde kargo,aps ile gonderelim. İmza kampanyası gibi düşünün. Gelemeyen arkadaşlar yuzlerce mail,posta yada faks gonderebilir.

Uzak diyarlardayız gelemiyecem, ama bu forum sayesinde sesimizi daha iyi bir şekilde duyurmaya devam edelim. Benim takıldığım bir nokta var bence başka branşlarla karşılaştırma yapıp olayı farklı bir yere çekmeyelim bu polemik bize fayda sağlamaz. Bu forumda emeği geçen ve CEBİT için hazırlık yapan arkadaşlara ve Niyazi Bey e buradan teşekkür etmek istiyorum.

Geri