son izlediğiniz en güzel film ?

Kodla Büyü
bote05' Alıntı:
uxexes' Alıntı:
old boy
biraz farklı, biraz psikopat, biraz daaaa... ama değişik bir senaryo ben beğendim.

mesajınızı gerilerde görünce yazmadan edemedim bu bahsettiğiniz filmi izlediğimiz bir kaç saat hayata küsmüştük :) şimdi amerikalılar yine çekmiş fragmanlarını görünce bir şok daha yaşamıştım. not izlemeyin :)
Hyata küstürecek kadar da kötü bir film değil bence. Üniversitede iken izlemiştim ve çok da kötü film değildi diye hatırlıyorum.

Hyata küstürecek kadar da kötü bir film değil bence. Üniversitede iken izlemiştim ve çok da kötü film değildi diye hatırlıyorum.[/quote]

aslında evet öyle biraz abarttım isteyerek, eşimle izlediğimiz dönemde yeni anne baba olmanın ve kızımızın oluşu sebebiyle haddinden fazla etkilendik sanırım

bugun bad sector olayın bi halledeyim bu konudaki tum filmleri indirip izliycem

Üç Kafadarlar (2012)

Üç Kafadarlar (2012)
"The Three Stooges" (original title)
http://www.imdb.com/title/tt0383010/
HARİKA BİR FİLM, uzun zamandır bu kadar gülmemiştim, Düğün dernekten sonra iki.
the-three-stooges05.jpg

the-three-stooges10.jpg

the-three-stooges-img04.jpg

the-three-stooges-poster04.jpg

the-three-stooges06.jpg

the-three-stooges-poster05.jpg

Birçok hocamın beğenip buraya yazdığı filmler genelde oldukça iyi filmler oluyor. Buradan bakıp bakıp öyle izliyorum :)

en güzel diye sıralama yapamam ki..
Ejder.Yuvasi.Dragon.Nest.Warriors.Dawn.2014.TR.BRRip.XviD
güzel anime film

Ben Kimim? – Who Am I hacker filmi güzel film..

Kung Fu Ormanı izle – Kung Fu Jungle ipman filminden tanıdığımız üstad ın filmi. bu da güzel bir film :)

Savaş Günahları & Savior
Joshua, Paris'te bir terörist saldırısı sırasında karısı ve çocuğunu kaybeden Amerikalı bir askerdir. Başına gelen bu olayın etkisiyle gönüllü olarak Bosna Savaşı'na katılmaya karar verir. Savaşın bütün dehşeti ve vahşiliğine rağmen yaşadığı olaylar, içindeki nefreti yavaş yavaş eritirken sevgi ve umudu yeniden yeşermeye başlar.
Nastassja Kinski nin müslüman boşnak bir kadını oynadığı srebrenitsa katliamını canlandıran film.

Savaş Günahları (Savior) filmi

Joshua,
Paris'te bir terörist saldırısı sırasında karısı ve çocuğunu kaybeden Amerikalı bir askerdir. Joshua, başına gelen bu olayın etkisiyle gönüllü olarak Bosna Savaşı'na katılmaya karar verir. Savaşın bütün dehşeti ve vahşiliğine rağmen yaşadığı olaylar, içindeki nefreti yavaş yavaş eritirken sevgi ve umudu yeniden yeşermeye başlar.
Nastassja Kinski, bu filmin başrol kadın oyuncusu ve srebrenitsa da katledilen müslüman bir kadını canlandırıyor. Türkçe dublaj kolay bulunuyor.

Son izlediklerimden tavsiyeler:
Komedi: P.K (Sadece komedi değil, esaslı bir sorgulama var)
Tarihi: Outlaw King (Freedom!...)
Gerilim: Hereditary (2018) (Adı üstünde farklı bir ayin filmi)
Suç: You Were Never Really Here (Tek kişilik oyunculuk performansı bu kadar olur)
Aksiyon: Mission Impossible - Fallout (Kafa dağıtmak için izlenebilir)

Hemen izlemek istediğim film: American Animals

Son izlediklerimden tavsiyeler:
Komedi: P.K (Sadece komedi değil, esaslı bir sorgulama var)
Tarihi: Outlaw King (Freedom!...)
Gerilim: Hereditary (2018) (Adı üstünde farklı bir ayin filmi)
Suç: You Were Never Really Here (Tek kişilik oyunculuk performansı bu kadar olur)
Aksiyon: Mission Impossible - Fallout (Kafa dağıtmak için izlenebilir)

Hemen izlemek istediğim film: American Animals

American Animals'ı izledim. İzlemeye değer. Ama dikkat bol küfür var.

Ek olarak dün gece, The Equalizer 2'yi izledim. Aksiyon-suç kategorisinde iyi alternatifler arasında diyebilirim.

Geri