Son Dakika norm durumu!!!! 5000 Bin Kırılma noktası geçildi!

Kodla Büyü

alley_upp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Son Dakika norm durumu!!!!

Ekli dosyalar

• norm.jpg
    norm.jpg
    353.4 KB · Görüntüleme: 18,176
Re: Son Dakika norm durumu!!!!

Atanamayan zümrelerimiz için iyi bir haber olur bu.

daha bu açık artar benim çalıştıgım ilde norm bilgilerini henüz güncellemediler.

çok şükür ihtiyaç var. herkez kaldığı yerde çakıldı kaldı inş liselerede norm verirlerse çok mükemmel olur

aynen bu sayı 4000-5000 civarını bulursa bir daha ki atamada bu gözle görülür derecede atama saysına yansıyacaktır. :D

hocam bide tüm branşlara ait norm durumunu paylaşabilirmisinizz özellikle fen ve teknolojii :)

Atama bekleyenler içinde güzel haber yer değiştirmek isteyenler içinde..

ARKADAŞLAR NERDEN GÖREBİLİYORUZ BU RAPORU?

hocam sımdı tum bıransları yayınlamam sıkıntı olabılır ben ılce mıllı egıtım argede calıstıgım ıcın ılce sıfresıyle tum normları gorebılıyorum suan ıcın fen ve tek 7 bın sınıf ogrt de 10 bın acık gorunuyor

çok çok iyi bir sayı bence aratacağını düşündüğüm için söylüyorum. il il ihtiyaçları yazarsak gün sonunda il dışı isteyecekler için biraz daha bilgilendirici olur. şahsen antalya ve ankarayı merak ediyorum:)

en çok açık olan 10-15 branşın normlarını yazabilirmsin?

harbiden türkiye genelini bir koyunda görelim zahmet olmazsa

HOCAM SOSYAL BİLGİLERDE NE KADAR AÇIK GÖRÜNÜYOR SİZE ZAHMET OLMAZSA SÖYLEYEBİLİRMİSİNİZ

hocam norm güncellemeyen çok okul var mıdır sizce? 5000 lere gelir mi acaba açık sayısı

Aksaray bugün devam edecek güncellemeye, ama bu sayı bile ne güzel bir sayı :)

bote__bilisim' Alıntı:
hocam norm güncellemeyen çok okul var mıdır sizce? 5000 lere gelir mi acaba açık sayısı

bizde 40 saat ders yükü oldu ..bugun işlenecek sisteme..bence girmeyen çok okul vardır.

neco_e_66' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
An ıtıbarıyle 3549

Merhaba arkadaşlar 3549 norm değeri 3549 kişinin atanacağı anlamınamı geliyor yoksa benmi yanlış biliyorum

Bu kadar ilk atama olacağı anlamına gelmez meb ne kadar isterse o kadar açıyor. Ama ağustosta ilk atama artış olacağı kesin

neco_e_66' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
An ıtıbarıyle 3549

Merhaba arkadaşlar 3549 norm değeri 3549 kişinin atanacağı anlamınamı geliyor yoksa benmi yanlış biliyorum

3500 norm açığı varsa, hemen hemen 4000 ihtiyaç 500 fazlalık var demektir...Meb belli oranda atama yapar. İsterse 4000 kişi bile atayabilir...Bence bu sene bilişim ataması 800-1000 civarı olur...

Ne kadar artış olur tahmin edebilir misiniz? Ama yine o sayı=öğretmen ihtiyaç sayısı demi

hocam resimde gözüken yer isminiz galiba isterseniz o kısmı silin , sadece rapor kısmı kalsın.
MEB bu ne yapacağı nolacağı belli olmaz.

Bu ara eline sağlık güzel bilgi, ilk atama sayılarımı, il içi , il dışı , özür grubu atamalarda sayılarımız artar inşallah.

muhalif33' Alıntı:
neco_e_66' Alıntı:
alley_upp' Alıntı:
An ıtıbarıyle 3549

3500 norm açığı varsa, hemen hemen 4000 ihtiyaç 500 fazlalık var demektir...Meb belli oranda atama yapar. İsterse 4000 kişi bile atayabilir...Bence bu sene bilişim ataması 800-1000 civarı olur...

Peki hocam geçen sene 2293 kişi başvurmuş bu sayı çok artar mı? Keşke öyle birşey yapsa Meb.. Atama az diye hiç çalışmadım kpssye

Geri