son dakika : gene şehit haberi...lanet olsun TERÖRE

Kodla Büyü

pink

Site Gezgini
Hakkari'den kara haber geldi
07 Eylül 2008 Pazar 20:42

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle asker arasında sıcak çatışma çıktı. Çatışma sonucu acı haber geldi. İşte kaybımız...
Hakkari´nin Şemdinli İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışma esnasında 3 korucunun şehit edilmesi ardından 1 Üsteğmen ile 5 yaralı er yaralandı.

Hakkari Askeri Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralı 1 üsteğmen ile 2 er aksam saatlerinde şehit oldu. Çatışma şehit da 1 üsteğmen ile 2 er ve 3 köy korucu şehit olurken, 2 erde yaralı olduğu bildirildi.

Bölgede geniş çaplı operasyonlar hız kazandı.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=155766

LANET OLSUN TERÖRE VE DESTEKÇİLERİNE
BİGÜN HEPİNİZİN KÖKÜ KURUYACAK...

lanet olsun ki lanet olsun bu teröre yeter ya .... bir kaç kişinin çıkarları uğruna milyonlarca garibanın çocuğu ölüyor......

nedense hiç zengin çocuğu ölmüyor

Hakkari'de 1'i üsteğmen 3 şehit
Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada biri üsteğmen 3 asker ile 3 geçici köy korucusu şehit oldu

Hakkari Valiliği, Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada biri üsteğmen 3 asker ile 3 geçici köy korucusunun şehit olduğunu, 2 askerin hafif yaralandığını bildirdi.

Vallikten yapılan yazılı açıklamada, terör örgütüne yönelik operasyonlarını sürdüren güvenlik güçlerinin Şemdinli'nin Beyyurdu ile Çubuklu köyü arasında bir grup teröristle karşılaştığı belirtildi. Çıkan çatışmada biri Üsteğmen 3 asker ile 3 geçici köy korucusunun şehit olduğu, 2 askerin hafif yaralandığı kaydedildi.

Bölgede operasyonların devam ettiği bildirildi.

ewet hocam haklısınız
nice evlatlar yyetim , eşler dul kalıyo
analar ewlatlarından ayrılıyo.
oyle talihsiz yawrucaklar war ki daha anne karnında babalarını kaybediolar
ben de bi jandarma subay nişanlısıyım
ne gerekiyosada yapmaya hazırım

pink' Alıntı:
ewet hocam haklısınız
hocam birdaha alacaklarını bilsem bir daha giderim askere nede olsa jan.kom.307.kısa dönem olarak askerlik yapmışım 15 ayada razıyım vatanıma canım feda

hocam bu vatana hepimizin canı feda ......

ama bazı şeyler can sıkıyor...... yeter artık

hakan_canpolat_63' Alıntı:
pink' Alıntı:
ewet hocam haklısınız
hocam birdaha alacaklarını bilsem bir daha giderim askere nede olsa jan.kom.307.kısa dönem olarak askerlik yapmışım 15 ayada razıyım vatanıma canım feda
:+1: :+1:
hocam alacaklarını bilsem ben de gidecem
yakındır zaten bu gidişle nişanlımla aynı taburda bulunmam

ben batmanda askerlik yaptım ve zor arkadaşlar. başımız saolsun. ne mutlu türküm diyene.
Bu pkk o kadar lanet o kadar hain ve gerizekalılarki pkk ya ayrılan para güneydoğuya ayrılsaydı şimdi oralar kalkınmış marmarayı geçmişti. beyinleri o derece çalışmıyor

Bizim paralarımız kimlere kimlere gitmedi ki; PKK, IMF, hortumcular, yolsuzluklar, dolandırıcılar, batık bankalar... Bize de % 4.

karinca_52' Alıntı:
lanet olsun ki lanet olsun bu teröre yeter ya .... bir kaç kişinin çıkarları uğruna milyonlarca garibanın çocuğu ölüyor......

hocam vatanı uğruna şehit olanlara fakir-zengin ayrımı yapmak haksızlık olur,

Şehit bir albayla bir er aynı anda Türk bağrağına sarılarak uğurlanıyor, her ikisi de en yüce makama ulaştılar çünkü...

Vatan Sağolsun!

Bu arada gurbetçilere bedelli askerlik yerine memur olarak çalışabilme olanağı sağlanacakmış. Bugün haberlerde bahsediyordu. Ayrıntısı hakkında bilgim yok

ramconet' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:

hocam vatanı uğruna şehit olanlara fakir-zengin ayrımı yapmak haksızlık olur,

Şehit bir albayla bir er aynı anda Türk bağrağına sarılarak uğurlanıyor, her ikisi de en yüce makama ulaştılar çünkü...

Vatan Sağolsun!

hocam benim demek istediğim başkaydı orda....tabiki şehitlerin hepsi bizim .....hepsi ile üzülüyoruz

pink' Alıntı:
ewet hocam haklısınız

tehlike sadece askerler içinde değilki
bingölde görev yapmıştım
çatışmanın çıktığı yer yibo yurdunun dibi
tam yanında abarmıyorum
hemen eski ev arkadaşımı aradım sanki ordaymışım gibi geldi
askerlerin kurtarın diye bağırmalarını anlatıyor
hala içim bi tuhaf oluyo
psikolojileri bozulmuş nasıl eğitim vercekler bilmem

Allah yardım etsin bütün şehit ailelerine sabır versin

Allah o katilleride bildiği gibi yapsın

Kahrolsun vatan evlatlarımızı kendi çıkarları için gözlerini kırpmadan ateşe atanlara :!: teröre terör yandaşlarına :!: uzak ülkelerin maşalarına :!: Şehit Ailelerinin Başı Sağolsun

son bir haftadır hergün şehit haberleri gelmeye başladı. her tv açtığımda şehit haberleri ile başlıyoruz Allah şehitlerimizin ailelerini sabır versin.

tati' Alıntı:
son bir haftadır hergün şehit haberleri gelmeye başladı. her tv açtığımda şehit haberleri ile başlıyoruz Allah şehitlerimizin ailelerini sabır versin.
Bir haftadır sıklaştı ama Mayıstan beri devam ediyor. Yaz geldi mi başlıyor bunlar...

Bizler Türkiye nin dört bir tarafında bir çok insana ulaşıyoruz. Galiba bize düşen görevlerin en önemlisi de öğrencilerimizi bu konularda bilinçlendirmek. Hepimizin gerçekten canı acıyor, bu ateş düştüğü yeri değil hepimizi yakıyor, Allah yakınlarına sabır versin.

efuli' Alıntı:
pink' Alıntı:
ewet hocam haklısınız

tehlike sadece askerler içinde değilki
bingölde görev yapmıştım
çatışmanın çıktığı yer yibo yurdunun dibi
tam yanında abarmıyorum
hemen eski ev arkadaşımı aradım sanki ordaymışım gibi geldi
askerlerin kurtarın diye bağırmalarını anlatıyor
hala içim bi tuhaf oluyo
psikolojileri bozulmuş nasıl eğitim vercekler bilmem

Allah yardım etsin bütün şehit ailelerine sabır versin

Allah o katilleride bildiği gibi yapsın

ewet hocam kim güzellik tasıma istiosa kim barıs tasımak istiosa onlara saldırıolar
ama başta askerle
sivil halk kesinlikle askerlerimiz kadar zarar görmüyo

şehit olmak çok güzel ulvi bi duygu ama böyle gencecik canlar kendi içimizden hainler tarafından saçma bi dava uğruna ölünce içimiz acıyor, canımız gidiyor, ailelerine sabır diliyoruz, terörü lanetliyoruz ama nereye kadar, daha kaç aileye sabır dileyecez, kaçbin kere terörü lanetliyecez bilmiyom, rabbim bu hainlerin sonlarını yakın eder inş

Şehitlerimize allah rahmet eylesin

Geri