Snırsız adsl hattını,kablolu modemden kablosuz modeme almaca

Kodla Büyü

eyiftul

Site Gezgini
Meb hattımızın uzantısnı ttnet olarak değiştirtip, kabloludan kablosuz modeme yönlendirdik. Bilgisayardan o modem üzerinden kablolu olarak internete girebiliyorum fakat, kablosuz olarak kullanamıyorum. Şifrelemeyi hatal buluyor. Tüm modem ayarlarını defalarca konrtol ettiğim halde, bi sorun bulamadım. Acaba bu sorun, uzantının değişmesinden kaynaklayor olabilir mi? Sorunu gidermek için ne yapmam gerekir?

Hocam birde kablosuza şifre vermeden dene bakalım. Bence siz şifreyi yalnış giriyorsunuz.

:) onu da denedim. Şifre vermediğimde de olmadı yine ayn uyarıyı verdi. Şifreyi yanlış girmemin imkanı yok, bildiğin 123456 bile verdim :)

Burda işime yarayan bi bilgi bulamadım çünkü benim herhangi bi AP ile bi bağlantım yok . Sadece uzantsı @meb olan bir hattı @ttnet yaptk ve kablosuz bir modeme verdik. Modeme kablo ile bağlanıldığında internete erişim mümkün ama kablosuz olarak bağlanılmıyor. Sinyal görülüyor, ağın adı çıkıyor fakat şifreyi versem de vermesem de" ağ anahtarı uyumusuz" şeklinde bir uyarı mesajı veriyor. WPA olan ağ anahtarı türlerini de teker teker değiştirdim belki bundan kaynaklanıyor olabilir dierek onlar da işe yaramadı.

Geri