Smile ADSL+D-smart SÜPPERRRRR

Kodla Büyü

neyzen44

Aktif Üye
geçen hafta taahhüdüm doldu ve hemen ttnet'i terkettim beni dsmarttan aradılar taahhüdünüz bitti(nerden öğreniyorlarsa) bize geçin bende o hafta tesadüfen d-smartın sitesinden kampanyalara baktım ve d-smartta da (discovery science) kanalını sevdiğim için hemen geçiş yapalım dedim ve şuan internetim sınırsız ve ttnetten hızlı + d-smart da bedava ve çok keyif alıyorum diyebilirim. Tafsiye ederim.

Beni de aramışlardı. Ama okulda olduğumdan akşam aramalarını istedim. Bir daha aramadılar... :|

Telefonsuz 65 TL
Telefon ayrıca varsa 55 TL
Kampanya 31 Marta kadar devam ediyor.
D-Smartın maxi paketini SD olarak veriyorlar.

Geçen yıl bu kampanya ilk çıktığında Smile'a mail attım. "Kampanya bitiminde D-Smart uydu alıcısı benim mi olacak, yoksa geri alacak mısınız?" dedim. Verecekleri çok basit bir cevaptı fakat kişisel bilgilerimi vermezsem cevap vermeyeceklerini söylediler. Bende bunun üzerine TTNet kampanyasından Net Limitsize bağlandım. Ayrıca birde D-Smart Maxi HD Paket satın aldım (kampanyadan). Şuan her ikisinden de çok memnunum.

Şunuda ekliyeyim: Eğer soruma cevap verselerdi, belkide şuanda bende bu kampanyada olacaktım ve HD kanallarla tanışamayacaktım. Dolayısıylada bu kadar keyifle TV seyretmenin tadına varamayacaktım :)

hocam fiber internet yaygınlaşıyor hızla ben kastamonudayım buraya bile fiber optik kablo döşüyorlar apartman girişlerine kutular konuldu bile. çok yüksek hızlı ve ucuz internet olacak 24 ay taahhütle adsl almak mantıklı değil bence 2 yıl mahkum oluyorsunuz. iptal ettiriyim derseniz de kampanyadan sağladıkları tüm avantajların ücretlerini geri alıyorlar.

şuan bi kasabada görev yapıyorum hocam. Ondan dolayı buraya bu fiber denen zımbırtının gelmesi epey sürer. Aynı zamanda ttnet ile film indirdiğim sitede İDM download hızı 350-400 arası iken şimdi ise 550-600 ları görüyorum. Önceden verdiğim 90 lirayı hiç mi hiç haketmiyodu bu ttnet

neyzen44' Alıntı:
şuan bi kasabada görev yapıyorum hocam. Ondan dolayı buraya bu fiber denen zımbırtının gelmesi epey sürer. Aynı zamanda ttnet ile film indirdiğim sitede İDM download hızı 350-400 arası iken şimdi ise 550-600 ları görüyorum. Önceden verdiğim 90 lirayı hiç mi hiç haketmiyodu bu ttnet

Hızı güzelmiş hocam bizde ttnet var maksimum 100 ile indiriyorum. Biz zaten d-smart kullanıyoruz geçen yıllarda bu kampanyaya geçmek istemiştim ama hızı kötü demişlerdi nasıl geçebilirim bu kampanyaya?

neyzen44' Alıntı:

hocam bu kampanyayı bende inceledim , internet hızının yavaş olduğunu söylüyorlar , kampanya detaylarında da hız garantisi veremiyorlar, ve sizin bahsettiğiniz 500-600 rakamları da bunu doğruluyor gibi.

Geri