SKYTURK360 birfikrinmivar Yarişmasındaydım.

Kodla Büyü

Nadir SERT

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu gece skyturk360 @birfikrinmivar yarısma programındaydım bilişimcilerin ne kadar üretken olduklarını gösterme fırsatım oldu elendim ama sağlık olsun

hocam
http://tvarsivi.com/player.php?y=16&z=2 ... 2021:36:00

buradan izledim
tebrik ederim

bence projenin sesli arama yapmasi kismini cok ön planda tuttugundan projen gölgede kalmis gibime geldi
bence projen güzel
jurinin dedigi gibi hem bu cihazi üreten firmalara hem de son kullaniciya rahatlikla satilabilir
ama bence bu telemetri cihazini üretenlerden teklif alip anlassan daha iyi para kazanabilirsin gibime geliyor

ha tabi eger almadiysan patentini de alsan iyi olur hocam

izledim hocam gayet hoş bir çalışma bahsettiğinize göre

yüzde 30 üzeri bir tasarruf ilgililerin dikkatini çekecektir.

inşallah karşılığını görürsünüz.

izlediginiz icin tesekkur ederim.piyasada bircok telemetri cihazi var zaten ama uzerinde tumlesik ses modulu ve degerleri sesli olarak soyleyen yok benim farkim bu patent basvurdum tubitak destegi aldim sonucu bekliyorum.

hiçbir kazanç sağlamasa bile sırf şu nokta taktire şayandır.
ben artık öğretmen oldum uzamam kısamam diyip monoton bir hayatı seçmektense üretken bir kimlikle bir şeyler yapmaya çalışmak başlı başına bir güzelliktir ve başarıdır. Tebrikler..

Determinant' Alıntı:
hiçbir kazanç sağlamasa bile sırf şu nokta taktire şayandır.
ben artık öğretmen oldum uzamam kısamam diyip monoton bir hayatı seçmektense üretken bir kimlikle bir şeyler yapmaya çalışmak başlı başına bir güzelliktir ve başarıdır. Tebrikler..
Teiekkur ederım hocam dediğiniz gibi başarmanın hazzı başka bir beklentim fazla olmadı zaten.

Geri