Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Skadate, PHP ve MySQL konularında uzman firma veya şahıslar

Konu, 'PHP - MySQL' kısmında izmirdenslm tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. izmirdenslm

  izmirdenslm Üye

  Kayıt:
  31 Mart 2008
  Mesajlar:
  2
  Beğeni:
  0
  Merhaba. Elimde Skadate 9.2, Skadate Mobile ve CometChat 4.4..0 lisanslı olarak bulunmakta. Alan adı ve hostum da var. Bana bunları ücreti karşılığında kurabilecek, bazı eklemeler ve çıkarmalar yapabilecek, sürekli servis verebilecek Skadate, PHP ve Database konularında uzman firma veya şahıs arıyorum.

  Kısaca isteklerim;
  Kurulum:
  Skadate 9.2, Skadate Mobil ve Cometchat 4.4.0 yazılımlarının tarafımdan satın alınan barındırma bölümüne yüklenip çalışması için gerekli olan bütün optimizasyonları yaparak, çalışır hale getirip teslim etmek.

  Türkçeleştirme:
  Yüklenen bu Skadate 9.2, Skadate Mobil ve Cometchat yazılımlarının butonlar, resimler ve metinler dâhil site ön yüzlerinin (yönetim panelleri hariç) türkçeleştirilmesi. (Skadate'in TR dil paketi var. Cometchat'in de internette yayınlanmış TR dil paketleri sadece sisteme yüklenecek)

  Optimizasyonlar:
  Skadate 9.2 Stencil temasının kurulması, temanın yukarısındaki Language seçiminin kaldırılması, Mailbox, Games ve SingOut linklerinin kaldırılması, temanın yukarısındaki Games linkinin Ana menüye eklenmesi, Your Logo yazan yere temaya uygun olarak Eğitmenler Kulübü yazılması, temanın en altındaki “Skadate 9 2012, Powered by SkaDate dating software” yazısının kaldırılması. Kayıt sırasında sorulan bazı alanların kaldırılması veya değiştirilmesi. Üyelerin admin onayından geçmesi.

  Yedekleme:
  Sistemin komple yedeğinin nasıl alındığının, geri nasıl yüklendiğinin ve veri tabanının yedeğinin nasıl alındığının ve veri tabanının yedeğinin nasıl geri yüklendiğinin (kısacası komple sistem yedeğinin nasıl alındığının) öğretilmesi.

  Ertan DERİN
  Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  0 (505) 310 16 39
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal