Sj Plus -Joomla Template YT Frameworkv2 tema site adı yardım

Kodla Büyü

pe_teacher

Üye
Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2 ücretsiz temasını kullanıyorum.Fakat joomla da acemi oldğum içn bazı ayarlamaları yapamıyorum.]Tema ismi site aramalarında
ya da haber paylaşımlarında google ,facebook gibi sitelerde Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2 görünüyor. Anasayfada chooromla da kontol ettğimde Manavgat Akademi Spor Sanat Gençlik ve Spor Kulübü - Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2 diye çıkıyor.Footer modülü var sayfa altında modül olarak orada kendi yazımı yazabliyorum ama bütün google indexlerinde "Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2" diye çıkıyor.Bu şifrelenmiş mi , ftpde baya dosyaya baktım ama görünmüyor böyle bir yazı bir yardım lütfen üstatlar ,nasıl kaldırabilirim . Site :www.massk.gen.tr . Sizlerden yardım bekliyorum .

pe_teacher' Alıntı:
Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2 ücretsiz temasını kullanıyorum.Fakat joomla da acemi oldğum içn bazı ayarlamaları yapamıyorum.]Tema ismi site aramalarında
ya da haber paylaşımlarında google ,facebook gibi sitelerde Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2 görünüyor. Anasayfada chooromla da kontol ettğimde Manavgat Akademi Spor Sanat Gençlik ve Spor Kulübü - Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2 diye çıkıyor.Footer modülü var sayfa altında modül olarak orada kendi yazımı yazabliyorum ama bütün google indexlerinde "Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2" diye çıkıyor.Bu şifrelenmiş mi , ftpde baya dosyaya baktım ama görünmüyor böyle bir yazı bir yardım lütfen üstatlar ,nasıl kaldırabilirim . Site :www.massk.gen.tr . Sizlerden yardım bekliyorum .
Sorun Ana sayfada mı?
Kurulum paketi üzerinde editleme yaptınız sanırım.
Sorun paketteki "Home" anasayfa menüsünde
İki Yol var : 1- Yeni bir anasayfa menüsü oluşturup öne çıkan sayfa seçin
veya menü dursun sadece
2-Sayfa görüntülemede tarayıcıda görüntülenecek sayfa adı "Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2" yazılmış olabilir onu değiştirin ve sayfa başlığını görünür yapın

Ekli dosyalar

• sj1.jpg
    sj1.jpg
    61.6 KB · Görüntüleme: 368
erbay111' Alıntı:
pe_teacher' Alıntı:
Sorun Ana sayfada mı?
Kurulum paketi üzerinde editleme yaptınız sanırım.
Sorun paketteki "Home" anasayfa menüsünde
İki Yol var : 1- Yeni bir anasayfa menüsü oluşturup öne çıkan sayfa seçin
veya menü dursun sadece
2-Sayfa görüntülemede tarayıcıda görüntülenecek sayfa adı "Sj Plus - Joomla Template YT Frameworkv2" yazılmış olabilir onu değiştirin ve sayfa başlığını görünür yapın

Çok ,çok teşekkür ederim.Söyledğiniz gibi ana menüde tarayıcıda görüntülenecek sayfa adı yazılmıştı.Sildim yazıyı anasayfada görünmüyor artık.İnşallah google taramalarında bundan sonra doğru görüinür,hocam çok teşekkür ederim tekrardan ..İyi akşamlar. :+1:

smartaddons kulüp üyeliğim var. isteyen arkadaşlara eklenti ve temlarını gönderebilirim

Geri