Sizin de netiniz yavaşladı mı?

Kodla Büyü
fake sayfa mı diye şüphelendim dogrusu face'den...mail ve şifreyi girmedim emin oluncaya kadar...bu kadar mı yavaş olur internet...Bu şehirde ya su kesiliyor ya da elektrik gidiyor bazen her ikisi gidiyor.internet de yavaş call of duty ops 2 yi indiremedim daha.ttnet hızı düşürdü.Yok bilmem 50 gb geçmişim.Gelde agıt yakma :cry:

şimdi iyi biraz Harranlı ayşe baglanabilir konferansa yoksa harvard'lı anna gececekti onu :D neyde gececek onu bilemem :?:

ülke genelinde bir sorun var ,anlaşılan bu, başka bi sebeb aramaya gerek yok, alıcılarınızla oynamayın, ayarlarınızı değiştirmeyin :)

ttnet de çok kötü hiç bir sayfa açılmıyor face hotmail hiç açılmıyor

Benim biraz daha iyi oldu şimdi ama yavaşlamıştı, hatta sayfalar da açılmıyordu.

internet kendine geldi eski hızına kavuştu ve açılmayan siteler artık açılıyor.

artık internet hiç yok.Önceleri yavaştı o da iyiydi.Şimdi bir sorun var ve ttnet Sorunu çözemiyor.Müşteri hizmetleri hergun bir şaçmalıktan bahsediyor.Kurum ihtiyaçlara cevap veremeyecek durumda.Kaliteli personel yok.4 gundur halledecez deyip duruyorlar.Gelipte bakma nezaketini bile gösteremiyorlar.Buyuk şehir degiliz diye o yuzden mi?işim gücüm vardı.işler yarım kaldı maalesef :verymad:

Geri