Sizce hangisini almalıyım?

Kodla Büyü

mustafasangul

Aktif Üye
AktasWebi bilmiyorum hiç ben zamanında İsimTescil kullanmıştım, memnundum.

Ve sanki isimtescil daha profesyonal geldi sayfalara baktığımda.

Yabancı hostingleri de incelemenizi tavsiye ederim. hostgator, bluhost, justhost'da sınırsız hosting seçenekleri daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Eğer ingilizce destek vs. gibi problemleriniz yoksa, yabancı hostingleri deneyebilirsiniz.
aktasweb'i ilk sizden duyuyorum. isimtescil ile ilgili de forumlarda bayağı bir şikayet okumuştum.

Bende bu işi yapıyorum fakat ilk postunuzdaki sorunuza istinaden size aktasweb i öneririm. İsimtescil alan adı konusunda gayet iyidir, hosting konusunda aynı şey söylenemez, turhost u kontrol ediyorsanız önerebilirim.

Büyük ihtimalle aktasweb olucak, destek bölümü çok iyi buranın. İsim tescilden vazgeçtim. Başka önerileri olanlar varsa alabilirim.

mustafasangul' Alıntı:
Büyük ihtimalle aktasweb olucak, destek bölümü çok iyi buranın. İsim tescilden vazgeçtim. Başka önerileri olanlar varsa alabilirim.
Bir hosting firması sahibi olarak düşüncelerimi belirtmek gerekirse aktasweb i bilmem ama isimtescil için yorumum şu olacak ;
isimtescil alan adı konusunda başarılı fakat hosting ve sunucu konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim.isimtescilde sıkıntı yaşayan bize gelen onlarca müşterimiz var aynı şekilde başka firmalara gidende var kimbilir onlar kaç tane.Yine de karar sizin :)

Geri