Sizce bu site cms kullanılarak mı yapılmıştır?

Kodla Büyü
sayfa kodlarına baktığınızda joomla yada wp ye benzemiyor. ama birçok farklı cms var. onlardan biri olabilir. çünkü div id leri garip şekilde isimlendirilmiş...

Herhangi bir cms olduğunu düşünmüyorum. En basitinden sol menüdeki alt taraftaki başlıklar ile altındak kutular arasında hem soldan hem sağdan 1px lik fark var. Ayrıca kullancı giriş pek profesyonel bir şeye benzemiyor. Hiç margin, padding ayarı yapılmamış. Kodlarda da cms i çağrıştıracak bir karışıklık göremedim. Klasik kodlamaya benziyor. Bunlar kesin sonuç değil. Az duyulmuş bir altyapı kullanmış olabilir.

zzeytinci' Alıntı:
Herhangi bir cms olduğunu düşünmüyorum. En basitinden sol menüdeki alt taraftaki başlıklar ile altındak kutular arasında hem soldan hem sağdan 1px lik fark var. Ayrıca kullancı giriş pek profesyonel bir şeye benzemiyor. Hiç margin, padding ayarı yapılmamış. Kodlarda da cms i çağrıştıracak bir karışıklık göremedim. Klasik kodlamaya benziyor. Bunlar kesin sonuç değil. Az duyulmuş bir altyapı kullanmış olabilir.
çok bilinmeyen bir cms için kendi temasını yazmış ta olabilir site yöneticisi :) ben de emin olamadım. bir bütünlük var gibi ama benzerini daha önce görmedim sanırım.

özellikle DIV ler için kullanılan ID ler kafa karıştırıcı. herhangi biri böyle bir isimlendirme kullanmaz diye düşünüyorum...

BaRBaRYaN' Alıntı:
özellikle DIV ler için kullanılan ID ler kafa karıştırıcı. herhangi biri böyle bir isimlendirme kullanmaz diye düşünüyorum...

bir de bazı kısımlarda <div id="banner"> gibi içi boş banner etiketleri mevcut. Sanki admin panelden açılığ kapatılıyor hissi uyandırıyor. Modüler yapısı joomla'nın ilkel bir versiyonuymuş hissi uyandırdı bende.

omd' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:

bir de bazı kısımlarda <div id="banner"> gibi içi boş banner etiketleri mevcut. Sanki admin panelden açılığ kapatılıyor hissi uyandırıyor. Modüler yapısı joomla'nın ilkel bir versiyonuymuş hissi uyandırdı bende.

Bana CMS gibi gelmedi olabilir tabi... div id leri için free html template kullanmış olabilir illa cms olması gerekmez diye düşünüyorum

kafam karıştı...

joomla veya wordpress değil sanırım başka bir cms. cms olma ihtimali çok yüksek çünkü çok fazla aynı siteden var. Google'a verdiğiniz sitedeki linklerden biri ile arama yaparsanız aynı yapıdaki siteden çokça görebilirsiniz. (Mesela; "/tr/newpage-3" bağlantısını aratın)

Geri