siteye başka siteden video ekleme

Kodla Büyü

hulya08

Aktif Üye
Arkadaşlar başka bi yere video ekleyip onu da okulun sitesinde açtırmak istiyorum. hangi siteyi kullanmamı tavsiye edersiniz. ve o siteye upload ettikten sonra kendi siteme nasıl ekleyeceğim bilginiz var mı ?

izlesene video paylasim sitesine upload edince size kodlarini veriyor sitenize kolaylikla ekleyebilirsiniz
izlesene sitesine upload etmemizin amaci upload boyutu fazla

yahoo,
seçtiğin site kapanması zor olan, Türkiyede aşırı tutulmayan bir yer olsun..

ben mynette deniyorum şimdi bakalım olacak mı? henüz upload ediyor dosya. ondan sonra kodlarını alıp siteye eklesem yeterli herhalde.

hulya08' Alıntı:
ben mynette deniyorum şimdi bakalım olacak mı? henüz upload ediyor dosya. ondan sonra kodlarını alıp siteye eklesem yeterli herhalde.
:+1: :+1: reklam olmamasına dikkat edin

Arkadaşlar yeni konu açmamak için eski başlığı hortlatıyorum.
Okulun sitesine video ekleyeceğim ama meb engeline takılmayan bir video upload sitesi bulamadım.
Bir zamanlar video.yahoo.com vardı ama yahoo mart ayında video upload işlemine son verdi, artık sunucularında video barındırmıyor.
Ben engellenenleri yazayım, engellenmemiş bir adres bilen varsa bilgisini paylaşabilir mi acaba?
youtube.com
metacafe.com
dailymotion.com
izlesene.com
video.mynet.com
video.ekolay.net
timsah.com
flickr.com
facebook.com

Geriye ne kaldı ki?

Arkadaşlar yeni konu açmamak için eski başlığı hortlatıyorum.
Okulun sitesine video ekleyeceğim ama meb engeline takılmayan bir video upload sitesi bulamadım.
Bir zamanlar video.yahoo.com vardı ama yahoo mart ayında video upload işlemine son verdi, artık sunucularında video barındırmıyor.
Ben engellenenleri yazayım, engellenmemiş bir adres bilen varsa bilgisini paylaşabilir mi acaba?
youtube.com
metacafe.com
dailymotion.com
izlesene.com
video.mynet.com
video.ekolay.net
timsah.com
flickr.com
facebook.com

Geriye ne kaldı ki?

Geri