Sitemin son hali nasıl olmuş,neler ekleyebilirm?

Kodla Büyü
aytduman' Alıntı:
http://www.yavuzselimortaokulu44.meb.k12.tr/
Sayın Hocam,

Genel olarak pek bir sıkıntı gözükmüyor.

1. Okulumuz hakkındada vizyon misyon var. Ayrıca vizyon misyona gerek yok.

2. Sol menü bağlantılarında ayrı sayfadayı seçersen daha iyi olur.

3. Elinize sağlık.

emeğinize sağlık hocam güzel olmuş. ben bir türlü oturup yapamadım. vakit bulamıyorum :)

habibocak' Alıntı:
aytduman' Alıntı:
Sayın Hocam,

3. Elinize sağlık.
hocam bi sorum olucak ben evde bu panele giremiyorum,ayrı bir kullanıcı açıp yönetici olarak yetkilendirmeme rağmen ip hatası veriyor ne yapmam gerek?

aytduman' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
aytduman' Alıntı:
Sayın Hocam,

3. Elinize sağlık.
hocam bi sorum olucak ben evde bu panele giremiyorum,ayrı bir kullanıcı açıp yönetici olarak yetkilendirmeme rağmen ip hatası veriyor ne yapmam gerek?
Sayın Hocam,

E-postayı kurum e-postası verdiğin bir kullanıcı oluştur.

mail.meb.k12.tr Webmailden e-posta şifresiyle girersin ve bağlanırsın. IP Problemini böyle çözersin.

Sorun olmaz diye düşünüyorum.

site güzel elinize sağlık ama web tasarım ekibinde din kültürü hocasnın ne işi var anlamadım. 4 tane türkçe öğretmeniniz varken sosyal bilgiler varken...

xyuxexesx' Alıntı:
site güzel elinize sağlık ama web tasarım ekibinde din kültürü hocasnın ne işi var anlamadım. 4 tane türkçe öğretmeniniz varken sosyal bilgiler varken...

teknoloji konusunda bayağı iyidir hocamız,desteği olabilir diye seçtiler ama nafile :oops:

hocam kadromuz kısmını branş branş olarak değil de toplu olarak koyabilirdiniz ama çok beğendim elinize sağlık

aytduman' Alıntı:
xyuxexesx' Alıntı:

teknoloji konusunda bayağı iyidir hocamız,desteği olabilir diye seçtiler ama nafile :oops:

umarım yorumumu yanlış anlmaadınız sadece merak ettim ben türkçe öğretmenlerinden bile yardım alamazken siz dinkültürü hocasını web tasarım ekibine alınca şaşırdım sadece. Bide acizane kadromuz menüsünü sol tarafta ilk menüye atsanız sanki daha iyi olur çünkü bir okulun sitesine giren vatandaş direk öğretmenlere bakmak isteyecektir.

sizde bnim site hakkında yorum yaparwsanız emmun olurum.
karacasuilkokulu.meb.k12.tr

ne ekleyebilirim diye sormuşsunda hocam eklemedik bir şeyde kalmamış maşallah. Zaten bayanlar ne anlıyorlarsa bu karışıklıklardan, düzenli olmak erkeklere has bir şey galiba.

xyuxexesx' Alıntı:
aytduman' Alıntı:
xyuxexesx' Alıntı:

umarım yorumumu yanlış anlmaadınız sadece merak ettim ben türkçe öğretmenlerinden bile yardım alamazken siz dinkültürü hocasını web tasarım ekibine alınca şaşırdım sadece. Bide acizane kadromuz menüsünü sol tarafta ilk menüye atsanız sanki daha iyi olur çünkü bir okulun sitesine giren vatandaş direk öğretmenlere bakmak isteyecektir.

yemen menüsü bölümünü
tabloyla mı yaptınız gayet iyi duruyor hocam

aytduman' Alıntı:
xyuxexesx' Alıntı:
aytduman' Alıntı:
xyuxexesx' Alıntı:

yemen menüsü bölümünü
tabloyla mı yaptınız gayet iyi duruyor hocam
Evet Hocam tablo ile yaptım

Hocam elinize sağlık, güzel olmuş, yalnız fotograflarda en boy sorunu var. Bu durum şablondan kaynaklanıyor sanırım, fotografların eni geniş duruyor, özellikle kadromuz ve personelimiz kısmındakiler.

hocam ben de nacizane fikrimi söyliyeyim kızmayın.
1. Sınıf Resimleri
2. Sınıf Resimleri çok göz tırmalıyor. Onlar resim değil fotoğraf
ya da fotoğraf kelimesini de kullanmayın. 1. Sınıf 2. Sınıf deseniz yeter bence.

mystreous' Alıntı:
1. Sınıf Resimleri
ya da fotoğraf kelimesini de kullanmayın. 1. Sınıf 2. Sınıf deseniz yeter bence.

hocam sitenizi örnek alıyorum çok beğendim iyi çalışma ancak bişey sormak istiyorum. galerideki fotoğrafları bir arada koymak istiyorum mesela 24 kasım, 10 kasım yan yana isteyen 10 kasıma tıklasın isteyen 24 kasıma, böyle bir şey mümkün mü denedim baya ama yapamadım. bir içerik kategorisinin içine ayrı ayrı içerik yüklesek olur mu?

gülhan35' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
1. Sınıf Resimleri

hocam sitenizi örnek alıyorum çok beğendim iyi çalışma ancak bişey sormak istiyorum. galerideki fotoğrafları bir arada koymak istiyorum mesela 24 kasım, 10 kasım yan yana isteyen 10 kasıma tıklasın isteyen 24 kasıma, böyle bir şey mümkün mü denedim baya ama yapamadım. bir içerik kategorisinin içine ayrı ayrı içerik yüklesek olur mu?
Hocam benim mesajın altına yazmışsınız ama sanırım benim siteden bahsetmemişsiniz. Çünkü benim sitede henüz bişey yok. Ben de çözmeye çalışıyorum sistemi.
Benim sitenin adresi şu : www.dikiliataturkilkokulu.meb.k12.tr

Ben hala öyle tuhaf tuhaf bakıyorum arkadaşlar ya. Bütün siteler aynı. bu nasıl bir uygulamadır ya kusucam artık daha en başından şu şablondan tiksindim yani. yıllarca bütün okullar bu şablon olacak. webinde içine ettiler. en özgür olunacak yerken, tek tipi buraya soktularya ne diyim..

tarihçede eklediğiniz okul resmini manşet resim olarak değiştirirseniz sanırım daha güzel olur.

mystreous' Alıntı:
gülhan35' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
1. Sınıf Resimleri

Hocam benim mesajın altına yazmışsınız ama sanırım benim siteden bahsetmemişsiniz. Çünkü benim sitede henüz bişey yok. Ben de çözmeye çalışıyorum sistemi.
Benim sitenin adresi şu : http://www.dikiliataturkilkokulu.meb.k12.tr

hocam karacasuilkokulu.meb.k12.tr yazmışsınız ondan yazdım);

güzel olmuş ellerinize sağlık ...yukarıdaki banner altındaki bakanlığa ait linkler öyemi kalıcak ?? ben daha başlamadım çok uzun sürüyormu hocam??

adrenaline' Alıntı:
Ben hala öyle tuhaf tuhaf bakıyorum arkadaşlar ya. Bütün siteler aynı. bu nasıl bir uygulamadır ya kusucam artık daha en başından şu şablondan tiksindim yani. yıllarca bütün okullar bu şablon olacak. webinde içine ettiler. en özgür olunacak yerken, tek tipi buraya soktularya ne diyim..
evet hocam haklısınız,tek tip tek düzen hoş bir olay değil,eskiden rengarenktik ama şu da var bazı siteler okul sitesi olmaktan çıkıp,reklam dünyasına dönüşmüştü adeta,bence bu sistem herşeye rağmen iyi oldu

spring' Alıntı:
güzel olmuş ellerinize sağlık ...yukarıdaki banner altındaki bakanlığa ait linkler öyemi kalıcak ?? ben daha başlamadım çok uzun sürüyormu hocam??
sistemi 2 günde oturtursunuz hocam,nasılsa eski okul sitenizin dosyaları mevcut çok kısa sürüyo,bakanlığa ait linklere müdahale edemiyoruz

iletişim bölümü explorer9 da açlıyor sitenin hatasız yapılabilmesi için de xp de yapmak gerekiyor yapamayan varsa ben epey uğraştım bu sonuca varmak için malum öle bir düzenleme yapmışlar bir sayfa bir yerde açılıyor bir yerde açılmıyor

Hocam rehberlik ve dokumanlarda sayfada dokumanları o şekilde alt alta tarih ve boyutuyla birlikte nasıl sıraladınız.

Geri