Sitemin Mobil Versiyonunu Yaptım

Kodla Büyü

xorcistforyou

Seçkin Üye
Seçkin Üye
css media queries kullanarak mobil versiyonunu oluşturdum. Tabletler için zaman bulursam yapmayı düşünüyorum. Siteme responsive design özelliği kazandırdım.

mobil versiyon hem telefonda hem de tarayıcıda çalışıyor. Tarayıcıdakini görmek için genişliği 480px veya altına getirmeniz yeterli.

Ufak tefek bazı kusurları mevcut birazda...

Site Adresi

Ekli dosyalar

• IMG_0915.JPG
    IMG_0915.JPG
    240.7 KB · Görüntüleme: 524
hocam eline sağlık güzel olmuş , yanlış anlaşılmassam bi kaç tavsiye verebilirim
1.mobil tıklamalarında linkler için sorun yaşabilirsiniz(footer daki), çok birbirine yakın, benim gibi tombul parmaklılar için:)
2.kategoriler ve hesaplamalar ın altında (hover olarak )düzenlenmiş alt menüler var ..mobilde hover olayı tetiklenmez
3. bilmem gerekli ama bir sürü js var .normal görünümde gereklidir mutlaka .Ama mobilde değilse kaldır derim (46 request 20kb veri dosya boyutu)
4.öğeler için padding ve margin değerlerini gözden geçirsen iyi olur dediğim gibi öğeler çok yakın yanlış tıklamalar yol açabilir

hocam ben bunları gördüm..eline sağlık güzel olmuş

Yorumun için teşekkürler hocam.

hover olayının tetiklenmediğini biliyorum. Zaten tasarlarken açılır menü şeklinde ayarlamıştım menü bloğunu.

Öğeler arası boşluklar çok yapınca görünüm bozulacağından gerekirse yazı fontunu büyütmeyi düşünüyorum. ( deneme süreci geçsin biraz )

script dosyaları gerekli site içerisinde kullanılıyor.

sırada test sitesi var, mobil uyumluluğa geçircem...

Hocam sitenizi daha önceden biliyor ve taktir ediyordum.Gerek görsellik ve gerekse açılış hız mükemmel.Özetle kodlaması harika.İçeriğe gelince;
Okulumda ve çevremde sitenizi tavsiye ettiğim sınıf öğretmeni arkadaşlar, (özellikle 1. ve 2. sınıf öğretmenleri) sürekli olarak fotokopi etmek için etkinliklerini ve planlarını sizin siteden çıkartıyorlar.Özellikle video ve eğitim yazılımları için bolca link eklerseniz, site ziyaretçi sayısının artacağını da söyleyebilirim.
Başarılar ve tebrikler.

Geri