sistem bakım ve onarım dersi 5 saatlik için hangi modüller

Kodla Büyü

aspnetci_01

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar sistem bakım ve onarım dersini 5 saat olarak anlatmayı düşünüyoruz internette ki yıllık planlara baktığımda bütün modüllerin yer aldığını gördüm ama 5 saatte bütün modüller yetişmez hangi modülleri anlatacağıma karar veremedim siz hangi modülleri anlatmayı düşünüyorsunuz birde elinizde 5 saatlik olarak ayarlanmış yıllık plan var mı? varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden çok sağolun.

o ders 8 saat hocam eml lerde. altına da düşmez.
yıldızlı derslerin ders saatleri ile oynanmaz diye bir yazı var resmi. sitede arattırın bi bakın isterseniz.

hocam ben meslek lisesinde yeniyim bölüm şefi ders programını verdi yarın bir konuşayım kendisiyle hocam bu ders AĞ İŞLETMENLİĞİ dalında verilebiliyor mu

hocam o ders teknik servisin dersi. diğer derslerden buna yer bulamamanız lazım ağda ve veri tabanında.

hocam teknik servisin yıldızlı dersini hangi amaçla ağa verdiler anlamadım.
12 saat zaten Ağ sist ve yönlendirme vermeniz lazım.
sunucu var açık kaynak var. ilginç olmuş. bence idare ile megep.meb.gov.tr de yer alan planları bir inceleyin.

hocam bizim programı bölüm şefi yapmış ağ sistemleri ve yönlendirme 13 saat bildiğim kadarıyla nasıl ayarlamış bilmiyorum yanlış yapılmış olabilir

Geri