Sislide lisede gorevli bilisimci arkadaslar...

Kodla Büyü

zeynepsteel

Site Gezgini
arkadaslar yarinki nuri akain anadolu lisesindeki kursla ilgli bilginiz var mi?Bizim memur arayip soyledi 18-19 ekimde lisede fatih projesi kapsaminda gorevli olan bilisimcilere akilli tahta kursu verilecekmis. Bu kurs ogretmenlere egitmenler tarafindan verilmiyecekmiydi?Niye simdi biz aliyoz?

zeynepsteel' Alıntı:
arkadaslar yarinki nuri akain anadolu lisesindeki kursla ilgli bilginiz var mi?Bizim memur arayip soyledi 18-19 ekimde lisede fatih projesi kapsaminda gorevli olan bilisimcilere akilli tahta kursu verilecekmis. Bu kurs ogretmenlere egitmenler tarafindan verilmiyecekmiydi?Niye simdi biz aliyoz?
Bilgi olarak yarın ve cuma günü 15,20 - 18,10 arası nuri akında hem liselerde görevli arkadaşlar hem de nuri akında görev yapan bazı öğretmenler aynı ayda kures alacak. Bana göre almamız da gerekiyor. Eğitmenler tarafından diğer öğretmenlere verilmeyecek mi? kısmına gelirsek, bugün gittiğim lisede aralık ayında 2 şer günden öğretmenlere kurs verilmesi için yazı gönderilmiş kurumnetten.Yalnız kim tarafından verileceği yazmıyordu. Sadece sorumlu şube müdürü ismi vardı.Yarın ki toplantı ise yeni ilçe eğitici formatörü Metin KARAOĞLU tarafından verilecek.
Faaliyet Tarihi: 18 – 19 Ekim 2012 (2 Gün)
Faaliyet Saati : 15:20– 18:10
Faaliyet Yeri : Şişli – Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi
Eğitim Yöneticisi: Gülçin DURAN – Şişli - İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü
Eğitim Merkez Müdürü: İbrahim ŞENTÜRK– Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi Müdürü
Eğitim Görevlileri: Metin KARAOĞLU (Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

Yarın ki toplantı da aklımızda kalan sorulara cevap bulabilirizsanırım.Öyle ümit ediyorum

Bu arada ŞİŞLİ de BT rehber öğretmenlik yazısı okullara gönderildi mi? Gönderildiyse son başvuru tarihi belirtilmiş mi?

Ekleme: Cevap veren olmamış soruma :)) Bugün okula uğradım ve dilekçeyi doldurup kurumnet üzerinden ilçeye gönderdik.

Şişli de gelen yazıya göre ilçeye gönderilme son tarihi 19 ekim cuma mesai bitimine kadar arkadaşlar.

Geri