Sinop

Kodla Büyü
Sinopta merkezinde yazılacak bir tek Halk eğitim var, diğer okullar merkeze biraz uzak. Gerzede de sadece Atatürk İlköğretim var tam merkezde. Dikmen'de Cumhuriyet Yibo tercih edilebilir. tavsiye ederim. Lojman falan var, üstelik de bol nöbet garantisi ;) Diğer ilçeleri bilmiyorum.

kız teknik ve meslek lisesini yazdım.Ayncık ve boyabat ilçelerinide yazdım.bakalım hayırlısı.Bide eş durumundan gelmiştim bulunduğum ilçeye . Başvurumun iptal olma durumu var bakalım hayırlsısı.

hocam ayancık çok güzeldir..memleketim nede olsa..yazın tatil için ideal şirin bir yer ama kışın çok sıkıcıdır.kiralar 300-400-500 gider..merkezi sistemle ısınan evler mevcuttur.Ayancıkta hangi okulu yazdınız acaba

teknik lise yazdım.Aslında gerze istiyodumda orda meslek lisesi açık değil. Bakalım hayırlısı.

ben halk eğitim yazdım 52 puan haberiniz ola ama en son sırada :roll:

eşimin 53 puanı ver ticaret meslek yazdı merkez sonrada kız meslek yazdı bakalım hayırlısı

Hocalarım 2.il dışında sinop yazacak varmı ayancık ilçesi görünüyor varsa puanı nedir ben düşünüyorum 147 puan gelir mi bilmiyorum..biranda eşim şubatı bekliycek bu il dışı bizi mağdur edeecek

Geri