Sınırsız gmail hesabı nasıl açılır?

Kodla Büyü

mavi85

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar her sınıfımız için gmail hesabı alacağız, 16 sınıf var. Gmail telefon doğrulaması istiyor. Tel doğrulaması olmadan nasıl alabilirim 16 adet eposta?

telefon numarasının yanında "isteğe bağlı" diyor hocam tlf yazmak zorunda değilsiniz, alt tarafta kurtarma e postası istiyor kurtarma e postasıyla yapabilirsiniz. birden fazla hesap için denemedim belli bir sayıdan sonra telefon numarasını zorunlu ister mi bilmiyorum.

Merhaba Hocam
GSuite for Education sürümüne bakmanızı tavsiye ederim.
12 şubeye sahip okulumun tamamını bu platforma taşıdım. Whatsapp paylaşımları, Zoom şifre, id karmaşası hepsinin önüne geçtik. Şu an herkes çok memnun. Admin paneli üzerinden öğrenci ve öğretmenlere hesap açabiliyor, şifrelerini sıfırlayabiliyorsunuz. Ayrıca hangi öğrenci saat kaçta hangi toplantıya katılmış ve bu toplantıda kaç dakika kalmış tüm bu bilgileri edinebiliyorsunuz.
Hesap açarken okula ait web sitesi istiyor. Malesef Bakanlığın sağladığı web sitesi ile doğrulama gerçekleştiremiyorsunuz. Ben bu sorunu k12.tr uzantılı bir adres alarak ve bu adresi de Bakanlığın sağladığı siteye yönlendirerek çözdüm.

Ücrtsiz sürümünü mü kullanmamız gerekiyor? Yoksa devlet okulları için enterprise sürümünü veriyor mu?

Geri