Sınıfında internet yokmuşta benimle kavga edecekmiş.

Kodla Büyü

tazika

Aktif Üye
Arkadaşlar canım sıkıldı paylaşayım dedim. Aynı okuldan samimi bir arkadaş dediki filanca hocanın sınıfında internet yokmuşda benimle kavga etse edermişte. ya kim oluyo bu insanlar bu cüreti kendilerinde buluyor.
Ben de dedim haklı olduğumda kavgadan kaçmam buyursun gelsin.
Bu arada BTR görevi istemedim sırf böyle p. lerle uğraşmamak için ama buna rağmen itliklerini yapıyorlar.

yav hocam herkesi muhatap almayın.
biraz rahat olun.
teknoloji cahili bir çok öğretmenimiz var ondan bizimle işleri daha fazla oluyor.
çok takmayın.
interneti yokmuş belkide kabloyu takmamıştır.

kavga etmek isteyene iki tane çakın stres atarsınız. keşke bana da gelseler. Geçen birisi projeksiyona görüntü aktaramamış gibi baktım herif projeksiyon kablosunu kasa yerine monitörün girişine takmış. çok ciddiye alırsak işin içinden çıkamayız

benim işim mi size net getirmek? ben öğretmenim tamirci değilim. Kendi işini iyi yapıyor mu ki size akıl veriyor?

okulda biri de beni sınyıp duruyo. sırf bunun için şunu yapabilirmisin bunu yapabilirmisin deyip duruyo.....

hocam ne kadar çok takarsan o kadar başın ağrır. takma boş ver kavgaya gelirse gerekeni yaparsınız

sesini çıkar hocam keserler çenelerini takma böyle lüzumsuz sahısları varsa cesareti buyursun gelsinler

Ben de gerildim bugün öğretmenin birine yardım ediyorum iki gündür bilgisayarı projeksiyona bağlama konusunda dedim ki hocam buraya bir kasa bulalım getirip takalım ama bugün çok işim var web sitesi yapıyorum fotoğraf çekicem yarın öğleden sonra boşum dedim. O da benim de öğleden sonra dersim zaten dedi. Sonra 5dk sonra müdür yardımcısı çağırdı. Hocam filancanın sınıfına şu kasayı takıver diye. Şaştım kaldım.Yememiş içmemiş hemen müdür yardımcısının yanına koşmuş ne zannettiyse herhalde onu atlatıyorum sandı ben de tavrımı hiç değiştirmedim. Ben hocama söyledim bugün çok işim var yarın takarım diye yarın yapabilirim hocam bugün çok işim var dedim odama çıktım ama canım da fena sıkıldı.

Zaten oldum olası böyle tiplerden hiç hoşlanmam. Hani vardır ya yüzüne güler tatlı tatlı sonra 5 dk sonra gider seni çekiştirir. en nefret ettiğim insan tipi. ama bizim camiada dolu malesef tabi böyle olmayanları tenzih ederek söylüyorum

bilgisayarcıyım' Alıntı:
Ben de gerildim bugün öğretmenin birine yardım ediyorum iki gündür bilgisayarı projeksiyona bağlama konusunda dedim ki hocam buraya bir kasa bulalım getirip takalım ama bugün çok işim var web sitesi yapıyorum fotoğraf çekicem yarın öğleden sonra boşum dedim. O da benim de öğleden sonra dersim zaten dedi. Sonra 5dk sonra müdür yardımcısı çağırdı. Hocam filancanın sınıfına şu kasayı takıver diye. Şaştım kaldım.Yememiş içmemiş hemen müdür yardımcısının yanına koşmuş ne zannettiyse herhalde onu atlatıyorum sandı ben de tavrımı hiç değiştirmedim. Ben hocama söyledim bugün çok işim var yarın takarım diye yarın yapabilirim hocam bugün çok işim var dedim odama çıktım ama canım da fena sıkıldı.

yapma hocam, salla sallayabildiğin kadar..

beni de çağırıyolar sınıflarına internet olmadığında, projeksiyona bişey olduğunda vs. neyseki tatlı dille söylüyolar, rica ediyolar..o yüzden artık sorun etmiyorum bu durumu..

böyleleri o kadar çok ki okullarda... arkadaşlar bizim işimiz hiç bitmez bunu böyle bilin..adımız ne olursa olsun, hangi okula gidersek gidelim, mutlaka iş yaptırmaya çalışacaklar... teknolojiyle ilgili her durumda bizle karşı karşıya kalacaklar... ii olsun, kötü olsun... ben de umursamamaya çalışıyorum.. benim görevim değil idareye söyleyin diyorum.... idare de gelip bana söylüyor..it ite, it kuyruğuna misalii. :lol: .. bilgisayar kullanmayı bilmeyen kullanmasın diyorum... ama yine de okulda bulunduğum sürece (sadece derslerime giriyorum, ders saati dışında okulda bulunmuyorum-BTR değilim) yapabilirsem yapıyorum... rica etse, insan gibi söylese anlarız, yardımcı oluruz... ama insan olmayan o kadar çok şahıs var ki okullarda....

öğretmenler odasında kulak misafiri olduğum bi konuşma: bilgisayar öğretmeni ne iş yapar ki. iki tık tık, bitti. yapabiliyorlarsa gelsinler matematik anlatsınlar, biyoloji anlatsınlar :verymad:

Hafif psikopat takılın, güleryüzlü insana ukalalık ve terbiyesizlikle iş yaptırabileceğini sananlar çıkıyor. İlk geldiğim yıl dönem başında diğer öğretmenlere ders işletmeyen bir kaç 8. sınıf öğrencisini biraz sevmek zorunda kalmıştım. Öğretmenler odası ile BT sınıfı karşı karşıya, gerçekten işi olan uygun bir dille söylüyor. İşi olmayan yaklaşmıyor.

hocam o tipleri bilirim. kendini bilgisyardan anlıyorum sanıyor... ve kendi bildiklerini veya öğrenemk istediklerini size soruyor.. ayrıca takdir etmenizide bekliyor.. sallayın...

e.kilic' Alıntı:
öğretmenler odasında kulak misafiri olduğum bi konuşma: bilgisayar öğretmeni ne iş yapar ki. iki tık tık, bitti. yapabiliyorlarsa gelsinler matematik anlatsınlar, biyoloji anlatsınlar :verymad:

Aynı kadro oradayken bir sonraki gün siz de yüksek sesle şöyle deyin: "Siz de yata yata para alıyosunuz hocam yahu ne rahatsınız. İki lak lak akşamı ediyorsunuz. İçinizden varsa yapabilen çıksın branşında bir eğitim yazılımı ayarlasın, yeni bir eğitim materyali geliştirsin hadi hepsini geçtim branşı ile ilgili gelişmeleri takip edip paylaştığı bir web sayfası olsun oluştursun. Yatıyorsunuz keyif sizde."

Böyle de bakalım ses çıkarabilen olacak mı?

ben olsam "samimi" diye nitelendirdiğin arkadaşıma çakardım bi tane.

Gerizekalının önde gideni ve seni düşünmeyen bence o...

e.kilic' Alıntı:
Yüzüme karşı diğer öğretmenler böyle dese bana "Ben ÖSS'de hepinizden fazla matematik, hepinizden fazla biyoloji neti yapıp kazandım. Siz anlatabiliyorsanız ben hayli hayli anlatırım." derim.

arkadaşlar size tavsiyem mümkün olduğunca öğretmenler odasından ve özellikle sınıf öğretmenlerinden uzak durun.

EN İYİ SAVUNMA SALDIRIDIR.

Gidin adamı levyeyle dövün, komalık edin. Ondan sonra hastaneye çaktırmadan gidip yoğun bakımda iken oksijen hortumlarını söküp ucuna VINN bağlayın, gözlerinin içine bakıp, nasıl geldimi İnternet diyin :lol: Nasıl olsa intikam soğuk yenir, God damned diyip Sağ tıklayıp bağlantıyı kes diyin :puhaha:

Hocam yukarıdakileri sen biraz gülümse diye yazdım. :)

Salla boşver, Kafaya takma

bize denk gelmez ki böylesi.

ben olsam o elemanın yanında bilmiyormuş gibi yaparım ama öyle sözler söylerim ki, söylediğinin farkına vardırırım, sonra kendi kendini yesin.

Geri