Sınıf Öğretmeninin Şansı Nedir?

Kodla Büyü

volkan1055

Üye
arkadaşlar bu sitede işin uzmanları var galiba. bugün parayı yatırdım ama sınav hakkında bir bilgim yok. bilgisayar kullanmayı biliyorum ama süper değil.sizce benim şansım nedir bu sınavda. :eek:
bilmediğim bişey daha var. sorular için "a plus" diyor. sitedeki a plus soruların hepsi ingilizce. yoksa bu sınav da mı ingilizce olacak. :cry:

kendini en iyi kendin bilirsin be hocam
örnek sorulara bi bakıver eğer çok kasarsa hiç deneme..
Şimdi sana boşver hocam sen sınıfına gir desemde yanlış anlayıp kızarsın..
kalbinin sesini dinle...

Hocam kişi, en iyi kendini bilir. Örnek sorulara bir bakın, ama nasıl olsa sınav parasını yatırmışsınız artık girin yani ... Hayırlısı olsun ...

Benim eleştirdiğim nokta hep haketmeyen insanların eğitici olmasından dolayıdır. Office kısayollarını sorup eğitici aldılar. Bilgisayarı ve bilişimi ofisten ibaret sana arkadaşlar gördüm. Bilene ve hakedene saygımız sonsuz branşı önemli değil.

bravo kolemans hocam bilgiye olan saygın için herkes adına teşekkürlerimi sunuyorum..

Benim eleştirdiğim konuda eğitici olmadığı halde öğretmen olanlaradır arkadaşlar. Çok bilen değil bildiğini öğretebilen olmalıdır temel ihtiyaç. Çok bilipte iyi öğretebilene ise saygımız sonsuzdur.

volkan1055' Alıntı:
arkadaşlar bu sitede işin uzmanları var galiba. bugün parayı yatırdım ama sınav hakkında bir bilgim yok. bilgisayar kullanmayı biliyorum ama süper değil.sizce benim şansım nedir bu sınavda. :eek:
bilmediğim bişey daha var. sorular için "a plus" diyor. sitedeki a plus soruların hepsi ingilizce. yoksa bu sınav da mı ingilizce olacak. :cry:
Hocam sen yine de dene şansını bi bak. Her sınav bir tecrübedir bu ülkede her şey sınavla oluyor nasılsa. Bir gün; kazanamasanız bile bu sınava girmenizin size faydası olur diye düşünüyorum.En azından birikim ve tecrübe açısından...

Volkan bey adasimsiniz ve ben de bir sinif ogretmeniyim. Bir sonraki sınava da katilin derim. Ben ilk girdigimde (2006) ilimde 9. olmustum.

Geri