sınıf için dizüstü tavsiyesi verebilir misiniz?

Kodla Büyü

wake__up

Seçkin Üye
Seçkin Üye
değerli arkadaşlar 1000 TL civarı sınıfa alındığında sorun çıkartmayacak bir dizüstü bilgisayar tavsiye edebilir misiniz?
araştıran varsa projeksiyon ve masaüstü tavsiyesi de alabilirim. belki daha önceden alan araştıran olmuştur. forumdakiler hep eski tarihli

hocam öncelikle teşekkür ederim. Bütçe kısıtlı haklısınız. bu önerdiğiniz ürün güzel ama işlemcisi sıkıntı yaratmaz mı acaba Intel Pentium Dual Core 1.7mhz

istbilg34 çok teşekkür ederim hocam ben en iyisi rakamı arttırmaya çalışayım ama son verdiğiniz daha verimli gibi

Evet asus marka olarakta ön plana çıkıyor son zamanlarda. Eğer biraz daha parayı artırabilir ve i5 işlemci 8 GB ram seviyesine ulaşırsanız sorunsuz ve güzel bir bilgisayar alma şansınız var hocam.

istbilg34' Alıntı:
Evet asus marka olarakta ön plana çıkıyor son zamanlarda. Eğer biraz daha parayı artırabilir ve i5 işlemci 8 GB ram seviyesine ulaşırsanız sorunsuz ve güzel bir bilgisayar alma şansınız var hocam.

Hocam ben 3-4 yıl önce Casper Laptop almıştım. Hala çok iyi durumda.

http://www.bimeks.com.tr/urun/144469/ca ... b-w8-.aspx

Linktekine benzer bir ürün. Benimkinin CPU 2,3 GHz, RAM 8 GB, HDD 320 GB, ekran kartı ve diğer özellikleri aynı. Tavsiye ederim bunlardan. Fiaytı uygun ve kaliteli. Tabii aynı rakamsal özelliklerde bir HP ile bir SONY ile felan kıyaslanamaz tabii ama fiyata göre çok iyi durumda.

AKADEMİA' Alıntı:
istbilg34' Alıntı:

Hocam ben 3-4 yıl önce Casper Laptop almıştım. Hala çok iyi durumda.

http://www.bimeks.com.tr/urun/144469/ca ... b-w8-.aspx

Linktekine benzer bir ürün. Benimkinin CPU 2,3 GHz, RAM 8 GB, HDD 320 GB, ekran kartı ve diğer özellikleri aynı. Tavsiye ederim bunlardan. Fiaytı uygun ve kaliteli. Tabii aynı rakamsal özelliklerde bir HP ile bir SONY ile felan kıyaslanamaz tabii ama fiyata göre çok iyi durumda.

ahh ahh müdür abartmayalım dedi elimizi kolumuzu bağladı bende 2 asus bir toshiba 1 casper nirvana teklifi vereyim o zaten sorar soruşturur ilginize tekrar teşekkür ederim

Geri