Sınıf için 1000 TL civarında Projeksiyon Tavsiye

Kodla Büyü

sturkmen

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumdaki 1. Sınıflar için 1000 TL yi geçmeyecek
Uzun Ömürlü, Dayanıklı bir projeksiyon cihazı lazım
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hafta sonuna kadar vaktim var
Şimdiden Teşekkürler

hocam bizim burada fatih projesi kapsamında ortaöğretim okullarında dağıtılan akıllı tahatalardan dolayı liselerin projeksiyonları boşa çıktı , biz de sizin gibi 1. sınıflara yeni projeksiyon alacaktık ama ilçe mem ile görüşekrek bu boşa çıkan projeksiyonlardan 3 tane kaptık. sizde bi araştırın bence.

ejdeharr' Alıntı:
hocam bizim burada fatih projesi kapsamında ortaöğretim okullarında dağıtılan akıllı tahatalardan dolayı liselerin projeksiyonları boşa çıktı , biz de sizin gibi 1. sınıflara yeni projeksiyon alacaktık ama ilçe mem ile görüşekrek bu boşa çıkan projeksiyonlardan 3 tane kaptık. sizde bi araştırın bence.
teşekkürler hocam araştıracağım ama müdür beye bir öneride bulunmam lazım

hocam aynı şekilde bende liselerden 3 projeksiyon 10 bilgisayar kaptım. illa alacaz diyorsanız, acer x110p veya benq mp515 tarzı makineler piyasada okullara en çok satılan modellerdir. tatmin eder sınıf ortamında en fazla perde taktırılır. aparatları kablosu perdesi falan 800-850 yi bulur. saygılar

suckan10' Alıntı:
hocam aynı şekilde bende liselerden 3 projeksiyon 10 bilgisayar kaptım. illa alacaz diyorsanız, acer x110p veya benq mp515 tarzı makineler piyasada okullara en çok satılan modellerdir. tatmin eder sınıf ortamında en fazla perde taktırılır. aparatları kablosu perdesi falan 800-850 yi bulur. saygılar
Teşekkürler Hocam

cetinersin' Alıntı:
http://www.bimeks.com.tr/urun/125474/acer-x111-3d-projektor.aspx

biz bunu aldık

kdv düşünce 650 tl ye geldi

hocam bizde ilkokula projeksiyon almayı düşünüyoruz
bu kdv düşmesi olayını açıklar mısınz? Belge ne gerekiyor nereye gönderiyoruz vs.
Birde arkadaşlar güncel önerisi olan var mı?
1000 TL. yi geçmeyecek.

bomax01' Alıntı:
http://www.hizlial.com/viewsonic-pjd5132-pro-3000-alumen-viewsonic-svga-800x600-150001-kontrast/10000793

Dört tane aldım. Soğuması çok iyi. 2 saat çalışıyor, kapattıktan 15 sn 'den az süre sonra hemen dıt dıt deyip kapanıyor.

3 ayı geçti sorunsuz kullanıyoruz.
hocam görüntü nasıl 800x600 diyor çözünürlük sıkıntı yaratıyor mu?
birde bu kurum adına olunca kdv indirimi sunuyor mu?

Geri