Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Sınıf ici gözlem formları

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında OGGY46 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. OGGY46

OGGY46 Aktif Üye

Arkadaşlar sinifici gözlem formları doldurmak için sınıflar a giriyor musunu

Son düzenleme: 28 Ekim 2018
  2. derya15

derya15 Üye

ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum. EBA kullanımı ile ilgili ne gibi çalışmalar yapmalıyız.

3. dokmeefrail

dokmeefrail Süper Üye Süper Üye

Ben her öğretmenin 1 saat dersine giriyorum. Öğrencilere eba kullanımını anlatıyorum ders içinde öğretmene anlatmak biraz abes oluyor öğretmenlere talep edenlere anlatabileceğimi söyledim. Bunun dışında bütün öğretmenlere fatih kalem ve antropi kullanımını anlattım sınıf içi gözlem formunu da hepsine imzalattım koydum dosyaya. Arada eğitim açısından yararlı olabilecek siteleri whatsapp grubundan öğretmenlerle paylaşıyorum.

4. dengem

dengem Süper Üye Süper Üye

Sene başında yaptığımız BTR toplantısında İl koordinatörümüz mutlaka derslere girin dedi. Biz de öğretmenlerimize eşlik ediyoruz. O gün anlatacağı konuyu istiyoruz, onunla ilgili EBA üzerinden bilgi-belge-video-görsel varsa onları gösteriyor ve anlatıyoruz.
    EBA üzerinden çalışma gönderme, öğrenci çalışma grubu oluşturma, dosya paylaşma, EBA soru havuzuna soru gönderme vb. işlemleri de anlatıyoruz.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal