Sınavsız İkinci üniversite tüm bölümler açıldı

Kodla Büyü
Temel bilgi teknolojileri I - Temel bilgi teknolojileri II
Inkilap tarihi I- Inkilap tarihi II
Ingilizce I - Ingilizce II
Türkçe I - Türkçe II

Ben de tarih bölümüne başvuru yaptım ordan biliyorum hocam. Bunlara direk muafiyet veriyor

Hocam Başvuruda Temel bilgi teknolojileri I - Temel bilgi teknolojileri II
Inkilap tarihi I- Inkilap tarihi II
Ingilizce I - Ingilizce II

muafiyet olarak bu dersler vardı türkçe 1 ve türkçe 2 den muaf olmak için ne yapmalıyım ?

Hocam özellikle bir sey yapmadım. Mezun olunan lisans programını seçince otomatikman bu dersler karşıma çıktı benim.

Kamu yönetimi bitti bu sene.

6.7. ve 8. dönemlere ait Murat yayınları kaynak kitaplar mevcut elimde. Kitapta herhangi bir işaretleme vs. yapmamıştım. Düşünen olursa cüzi ücret karşılığı gönderebilirim.

ilahiyat 2. sınıfa geçtim.. kayıt yenileme 26 sında diye bir işlem yapmadım... öncesinde bir işlem yapılıyor muydu...bilen varsa yazabilirmi...

edacomü' Alıntı:
ilahiyat 2. sınıfa geçtim.. kayıt yenileme 26 sında diye bir işlem yapmadım... öncesinde bir işlem yapılıyor muydu...bilen varsa yazabilirmi...
hayır hocam kayıt yenileme zamanını bekleyeceksiniz

Arkadaşlar kayıt yenilicem. şuan 5.yarıyıldan ders alıyorum fakat sistem 7.yy dan ders eklemiş. Buna ek ücret ödemem gerekir mi ya da sınav saati farklı bir saat olur mu? ona göre silicem dersi.

Sistem otomatik olarak 30 saate tamamlıyor. Siz isterseniz 45 saate kadar olanlardan tamamlayabilirsiniz. 7. dönem dersleri ile 5. dönem dersleri muhtemelen farklı saatlerde olur. 5'in dersleri sabah 7'nin dersleri öğleden sonraydı galiba. Farklı da olabilir.

omd' Alıntı:
Sistem otomatik olarak 30 saate tamamlıyor. Siz isterseniz 45 saate kadar olanlardan tamamlayabilirsiniz. 7. dönem dersleri ile 5. dönem dersleri muhtemelen farklı saatlerde olur. 5'in dersleri sabah 7'nin dersleri öğleden sonraydı galiba. Farklı da olabilir.

Anladım hocam. Sildim 7.yy dersini iyi yapmışım o zaman.

geçen dönemden öğrenci olanlardan e-öğrenme sayfasına girip derslerini görebilen var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar sınav sonuçlarınız nasıl??
Yanlışlar doğruyu götürünce benim notlarım berbat geldi:(

Edebiyat 3.Sınıfım. Bu zamana kadar hiç ders bırakmadan geldim ama şimdi hiçbirini geçemeyeceğim korkarım...

Yanlışın doğruyu götürmesi çok yanlış hangi sınavda bu var uygulama. Bu sistemle çok kişi okuyamaz.

Yönetim Bilişim Sistemleri okuyan arkadaşlar;
Bir whatsapp grubumuz var ve çoğunluğu bilgisayar mühendislerinden oluşuyor. Numaranızı PM atarsanız gruba ekletebilirim.

H_M' Alıntı:
Arkadaşlar sınav sonuçlarınız nasıl??
Yanlışlar doğruyu götürünce benim notlarım berbat geldi:(

Edebiyat 3.Sınıfım. Bu zamana kadar hiç ders bırakmadan geldim ama şimdi hiçbirini geçemeyeceğim korkarım...

bu sistem hiç iyi olmadı :roll: Önceden ne güzel sistem yapardık :)

SOS313U TÜRKİYE'DE SOSYOLOJİ 5.0 81.25 - - - - - - 72.50 75.125 BA
SOS317U HUKUK SOSYOLOJİSİ 5.0 75.00 - - - - - - 63.75 67.125 BA
SOS321U ÇEVRE SOSYOLOJİSİ 5.0 71.25 - - - - - - 71.25 71.250 BA

ve bölüm biter... :++:

Arkadaşlar kayıt yenilemede 35.5 katkı payı görünüyor mu sizde de? Yöksis'in güncel olması gerekiyormuş. Kontrol ettim sorun görünmüyor. Fakat açıköğretim katkı payını almak istiyor anlamadım.

Yöksis kaydında aktif bir okul görünüyorsa o yüzden katkı payı ücreti çıkar. Yani okulu dondurmuş bile olsanız katkı payı çıkar çünkü yöksis de kayıtlı 2 üni.de olduğunuz için.

Arkadaşlar ben edebiyat 3.Sınıfım fakat bu dönem kayıt yeniletmicem. Herhangi bir işlem yapmama gerek var mı? Dondurmucam da. Bir sonraki dönemde tekrar kayıt yaptırıp devam edebilir miyim?

Geri