sınava erzurumdan girenler

Kodla Büyü
Bu forumda eğitici var mı bu forumda bafradan var mı erzurumdan var mı filan diye sormayın arkadaşlar!!. Çok kişi var ama sadece okuma modunda olduklarından bişi yazmıolar :)

Erzurum'dan girdıh gardaş ama erzırımlı değülük. erzırımda da çalışmirıh. Erzırım çoh soyuh. zeçi

bende erzurumdan girdim.aslında ağ konusuna bir gece baksam net sayısını 10 tane artırıdım.
donanım orta geçti ama eğitimde biraz battım sanırım
bilgisayar=63net
eğitim=20
toplam=83 amaben 140 soruda 100 bulabilmeyi beklerdim.en çok ağ ve sistem ve şu dostaki komutlar beni yaktı

Arkadaşlar bende erzurum dan bilgisayar bölümünden 67 doğrum var eğitim bölümüne bakmadım. Sınavın böyle olacağını bilseydik durumlar çok farklı olurdu. Resmen ters köşe olduk. Bilgi kaynaklı sorular vardı. Bakmadan hatırlamak mümkün değil...
Sağlık olsun... Ders almak lazım her halde :)

gökhankeven' Alıntı:
bende erzurumdan girdim.aslında ağ konusuna bir gece baksam net sayısını 10 tane artırıdım.
donanım orta geçti ama eğitimde biraz battım sanırım
bilgisayar=63net
eğitim=20
toplam=83 amaben 140 soruda 100 bulabilmeyi beklerdim.en çok ağ ve sistem ve şu dostaki komutlar beni yaktı

gökhan ben izci kardesin cafer tebrik ediyorum. bende 51.249 aldım

caferavci' Alıntı:
gökhan ben izci kardesin cafer tebrik ediyorum. bende 51.249 aldım
hocam sevindim sizi burda görmek güzel
50 yi geçmeniz ayrıca daha güzel.merkezde olduğum için burda açık yok.bu sene tayin isteyeceğim belki gittiğim yerde olur.

Geri