sınav yerleştirme programı!!

Kodla Büyü
Hocam benim için bu zamana kadar çok iyi çalışıyordu ama öğrenci listesi ekleme işleminde bir anda sorun çıkarmaya başladı. "Sunucu bir istisna attı" diyor program. Bu hatanın kodunu ve ayrıntılı bilgisini görme şansım yok mu? Hiç bir şekilde öğrenci listesi eklenmiyor ne e-okuldan ne de normal excel eklemeden. Hata sadece benim bilgisayarımda ama sorun nedir anlayamadım bir türlü.
ofis 2010 olan bilgisayarda deneme yapabilir misiniz? E-okul sistemi çalışmayabilir e-okul sistemi değiştirdi.

Yok hocam e-okul değil. Başka ofis 2010 olan bilgisayarda aynı excel dosyasını okuyor ama kendi bilgisayarımda hata veriyor. Hataya ait hata kodu gibi teknik bir ayrıntı olsa araştıracağım ama sadece "Sunucu bir istisna attı" diyince bulamıyorum araştırmalarda.

Hocam ben programınızda sınıf dağıtım listesinde bu hatayı alıyorum yardımcı olur musunuz, diğer kısımları sorunsuz yapabiliyorum

Ekli dosyalar

• 1572601876542668664099620665400.jpg
    1572601876542668664099620665400.jpg
    44.9 KB · Görüntüleme: 75
Fatih hocam merhaba şöyle bir uyarı alıyorum çözümü nedir acaba. Hazırlık sınıflarıyla ilgili uyarı veriyor ve 12. sınıfları dağıtmıyorScreenshot_1.png
Screenshot_1.png

merhaba arkadşalr. ben de bugune kadar hep kullanıyordum. şimdi söyle bir sorunla karşılaşıyorum

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    49.5 KB · Görüntüleme: 68
Merhaba hocam programınız kullanışlı yalnız salonlara hangi sınıf düzeyinde kaç öğrencinin gittiği de yazılsa çok iyi olur. İki kez kullandık ama arkadaşlar elle yazıp ona göre sınav kağıtlarını yerleştirdiler o da epey zaman alıyor. Emekleriniz için teşekkürler

Merhaba hocam programınız kullanışlı yalnız salonlara hangi sınıf düzeyinde kaç öğrencinin gittiği de yazılsa çok iyi olur. İki kez kullandık ama arkadaşlar elle yazıp ona göre sınav kağıtlarını yerleştirdiler o da epey zaman alıyor. Emekleriniz için teşekkürler

Programın özelliği öğrencilerin adı yazılı sınav kağıdı basmasıdır. Baskı aldığınızda salon sıralı çıkmaktadır.

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/ortak-sinav-dagitim-programi-indir-kullan-ucretsiz.169617/

merhaba win10 ve win 8 de sürekli hata veriyor. buna nasıl bir çözüm bulabilirim acaba

Geri