SINAV SONUÇLARI

Kodla Büyü
daha önce sınavyerlerinin açıklanacagı tarihi ilan etmişlerdi fakat sınava girecegimiz okullar verilen tarihten önce açıklandı.

nurcan66' Alıntı:
böyle küçük çaplı bir sınavı eğitek bu zamana kadar hala açıklamadıysa yada açıklayamadıysa eğitekin çalıştığına ben inanmam...................... :(
teknolojiyi en fazla kullanan eğitekin sınavı bir haftada okumasını beklerdim..................... :?
:+1:

nurcan66' Alıntı:
böyle küçük çaplı bir sınavı eğitek bu zamana kadar hala açıklamadıysa yada açıklayamadıysa eğitekin çalıştığına ben inanmam...................... :(
teknolojiyi en fazla kullanan eğitekin sınavı bir haftada okumasını beklerdim..................... :?

Ne alaka hocam ya? Adamlar belli bir çalışma planı yapmış, işi bi takvime bağlamışlar. Söyledikleri tarihten önce açıklamıyorlar diye çalışmıyorlar demek sizce doğru mu? Haa, eğitektekiler çalışıyor mu çalışmıyor mu o ayrıca tartışılabilir elbette ama, bu sebepten çalışmıyor demek pek mantıklı gelmedi.
Mesela biz öğretmen olarak, Mayıs ayının sonunda bitirmeyi planladığımız bir üniteyi, Nisan ayında bitirmedik diye bir müfettiş tarafından ayıplansak, "aaaaa ne kadar ayıp bir de bilgisayar öğretmenisin bak bak, hala bitirememişsin" gibi bir muamele ile muhatap olsak; bundan ne farkı olurdu? Hiç...

Bence eleştirirken biraz mantıklı bakmakta yarar var...

:arrow: çalışma takvimini ileri bir tarih ver bak ben şu tarih dememişmiydim de :!: örnegin yazılı yap öğrencilere 25 gün sonra okuyacagım de 23 gün hiç bakma soran öğrencilere 25 gün dememişmiydim de ösym 1500 bin kişinin sınavını ne kadar kısa zamanda okuyor eğitekte sınava girenin en fazla 5000 kişi olarak düşünülürse kendine bu kadar zaman vermesi eğiteki aklamaz ders proğramıyla sınav proğramı birbirinden çok farklı şeyler ikisinide lütfen birbirine karıştırmayın.............................. :idea:

19 Mart 2008 de açıklanacak, Bu konu neden böyle dallanıp budaklandı anlayamadım arkadaşlar ...

Arkadaşlar eğitim teknolojileri bizim sınavları okumuş. Sınavda kimin ne kadar aldığı biliniyor. Fakat bakanlıktakiler sınavı değerlendiriyorlarmış. Sınav sonuçlarına göre nasıl hareket edeceklerine karar vermeye çalışıyorlarmış.

ya bu haberler nerden alınıyor işte girenlerin %40 falan 50 yi geçmiş yada sınavlar okunm uş da bakanlık karar vermeye çalışıyor. yada işte 50 barajı var falan .Bunların kaynağını merak ediyorum doğrusu

Arkadaşım teacher727374 biz eğitici formatörüz ve Ankara eğitekte çalışan bu işi yapanlar arkadaşlarımız var. Onlar işin içinde olduğundan bazı bilgiler geliyor.

Arkadaşalar çarşamba günü sınavlar açıklanacak ama bizim için sınavların açıklanması çok bir anlam ifade etmiyor.EGİTEK sınav sonuçlarını Türkiye sırası,İl sırası ve ilçe sırası olarak verse ne güzel olur.Vermesse birde il sırası için bekleriz Bir ay....

sonuçlar açıklandı arkadaşlar. bir başka başlık altında herkes puanını iller bazında yazıyor. kendi durumunuzu karşılaştırabilirsiniz. saygilar.

Geri