SINAV SONUÇLARI

Kodla Büyü

sellda

Site Gezgini
Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını bilen var mı?Artık bıktık bu zihni- sinir projelerini duymaktan.Açıklansa da kurtulsak...

19 Martta yazıyor. Bir kaç gün ömce veya sonra açıklanabilir. Ama önemli olan sınav sonuçları değil sınav sonundaki görevlendirme yazısı :)

Haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bende açıkladı zannettim............. :shock:

:scared: :shock:
Ama hocam niye bizi ümitlendirdiniz ki...
Açıklandı diyerek sevinmiştim. Beklemeye devammmm

sonuçları %5 hata payı ile herkes biliyor
sonucu merek etmiyorumda görev alabilecekmiyiz onu merak ediyorum
puanı yüksek olanlara eyvallah haklarıdır ancak kim ler girdi ne puan aldı bilmiyoruz.
acaba dayısı olanın elaltından işi yürür mü ??? :?:

valla bende başlığı görünce sınav sonucu açıklandı zannetim :roll:

prd. arkadaşlar , sadece biraz heyecan katmak istedim olaya.ortalık sınavdan sonra çok sakinleşmişti.öyle değil mi?

arkadaşların dediği gibi sonuçlar 19 da olur da sonrası....
Benim şahsi mülahazam;
Sonra İl milli eğitimlere sınava girenlerin başarı sıralaması gelecek, il milli eğitimde il merkezinde ve ilçelerde gerekli olan formatör sayısınca başarı sıralamasına göre görevlendirme yapacak.. Muhtemelen 6 aylık olacak bu görevlendirmeler esnasında veya sonunda işten ayrılan görevlendirmesini iptal ettiren veya yenilemeyen olursa da bu sınav daki başarı sıralamasına göre yeniden alım yapılabilecek...
bakalım bende sabırsızlıkla bekliyorum,hayırlısı...

sınav sonucunu boşuna beklemeyin. bizi almayacaklar.
bazıları kötü not aldıgı için almayacaklar. bazıları ise o saçma (bana öyle geldi ne yapim halla halla) sorulara cevap mı verilir diye bilen bilmeyen hiç k,mseyi almayacaklarmış.
boşuna bekliyoz boşunaa :p

sellda hoçam gerçektende sessizliği bir anda bozdunuz...........................
tebrik ederim

İlginç bir konu açılmış burada ...bayağı şey kaçırmışız ... şakalar falan .........

yakında sellda hocam gerçek sınav açıklanırsa sellda hocanın şakası diye kimse bakmaz ........
{ben yinede bakaarım}

Bayanlar spekülasyonu sever..haberin başlığını görünce bizde hemen atlıyoruz, haaaahaaa

Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür. (Aristo)
arkadaslar katkıda bulunduysam ne mutlu.... :? :?

Geri