Sınav notu yerine Proje notu girebilir miyiz?

Kodla Büyü

fatisah

Aktif Üye
Arkadaşlar Yabancı dil ağırlıklı imam hatip ortaokulunda dersimi seçmeli bilişim teknolojileri ve yazılım olarak geçiyor.
Çocuklara yazılı sınav yapmadım, ancak bunu velilere anlatmak biraz uğraştırıcı oluyor.
Uygulama sınavını ve ders içi uygulama değerlendirmelerini anlatamıyoruz.
E okulda sınav puanlarını boş bırakarak proje notu vermenin bir sakıncası var mıdır?

Hocam zümrede karar aldınız mı? Ben de uygulamalı sınav kararı aldım ve öyle yapıyorum. Notumu da sınav kutusuna giriyorum.

Sınav notu zorunlu hocam, ayrıca uygulama sınavı için de puanlama anahtarınız varsa yazılı notu olarak girebilirsiniz.

Hocam o iş dert. Çünkü tüm öğrenciler uygulamadan 100 alacağını düşünecek. 100 vermediğiniz tüm öğrenciler itiraz edecek. Ayrıca sınav olsaydı ben daha yüksek alırdım gibi itirazlar yükselecek. En iyisi göstermelik de olsa kâğıtta sınav yapmak.

Arkadaşlar Yabancı dil ağırlıklı imam hatip ortaokulunda dersimi seçmeli bilişim teknolojileri ve yazılım olarak geçiyor.
Çocuklara yazılı sınav yapmadım, ancak bunu velilere anlatmak biraz uğraştırıcı oluyor.
Uygulama sınavını ve ders içi uygulama değerlendirmelerini anlatamıyoruz.
E okulda sınav puanlarını boş bırakarak proje notu vermenin bir sakıncası var mıdır?
Sınav puanlarını boş bırakmayın hocam.

Geri