Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

sınav için cuma para yatırıp başvuru yapabilen var mı?

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında sellda tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. sellda

sellda Site Gezgini

Arkadaşlar ben sınav için cuma günü saat 16:30 para yatırdım.Ankara'yı arayıp sordum.Cuma parayı yatırın c.tesi başvuru yapabilirsiniz dediler.Bugün pazar ve ben halen başvuru yapamıyorum.Dekont sisteme geçmemiş.Şimdi ne olucak?bilen var mıı?
    :( :?:

2. rusensahin

rusensahin Seçkin Üye Seçkin Üye

Bence zor hocam sistem kapanmıştır ilsisten bugün.... Para yatırdıktan bir gün sonra dekont sisteme yansıyor... :(

3. seçkin

seçkin Üye

bende cuma para yatırdım ama hale giriş yapamıyorum

4. fgur

fgur Seçkin Üye Seçkin Üye

Bendede aynı problem oldu sisteme dekontun bir gün sonra geçeceği zırvalığı bizi niçin bağlasınki genelgede 15 i son denmiş biz 1 gün önce para yatırılacağını nasıl kestirebiliriz. Ben parayı yatırmanın başvuru için yeterli olduğu kanaatindeyim. Milli eğitimin bütün işleri gibi buda fiyasko. bugün ayın 18 si başvuru ekranı hala açık, madem beceremiyorsunuz niçin e- başvuru alıyorsunuz...

5. eusebiodelaparma

eusebiodelaparma Üye

arkadaslar bosa sinirleniyorsunuz. ayni e-okul sbs ba$vurularinda oldugu gibi olacak. bir gun sonradan kasit bir i$ gunu sonrasidir. dolayisi ile pzt. gorunecektir ba$vuru ekraninda.

kurum onayi pzt. 18:00 e kadar oldugu icin de sorun yok. okul mudurunuz ya da ilgili birim amiriniz pzt aldiginiz ciktiyi onaylayip sali ilceye gonderecek.

pzt para yatirmayin yeter. zaten yatiramazsiniz ya. :)

6. veycelll

veycelll Üye

SIMDI BASVURU YAPTIM

ARKADASLAR SISTEM ACILMIS BASVURUYU YAPTIM AMA MUDUR ONAYDA GOZUKMUYOR DIYO NASIL YAPCAZ YADA MUDUR HANGI BOLUMDEN ONAYLIYOR

7. aydansii

aydansii Site Gezgini

ben varım bugun yaptım

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal