Sınav Analiz Programı v1.4

Kodla Büyü
Re: Sınav Analiz Programı v1.3

alpi' Alıntı:
SerkanF1' Alıntı:
alpi' Alıntı:
EMEĞİNİZE SAĞLIK hocam güncellemeleri takipteyiz sınıf listelerinde boş satırları silmiş olsa daha iyi tşkler
Demek istediğinizi tam anlamadım.
sınıf listelerini 40 kişilik yapmışsınız mesala 20 30 olan sınıflarda listede boş satırlar oluyor onlar olmasa daha güzel olur diye düşündüm birde dosyayı her açtığımda aşağıdaki mesajlar geliyor
Boş sayfaları gizleme işini yapmayı düşünüyorum ama hata mesajınız bende gelmiyor. Başka bilgisayarda denediniz mi.

hocam emeğinize sağlık. sınıf listesindeki başlık olan okul adı değişmiyor bir sorun varmı .veya şifresi varmı. teşekkür ederim.

yesilmuh' Alıntı:
hocam emeğinize sağlık. sınıf listesindeki başlık olan okul adı değişmiyor bir sorun varmı .veya şifresi varmı. teşekkür ederim.
Veri Tablosuna girip okul adınızı yazın ve daha sonra Anasayfadan yazdığınız okulu seçerseniz sınıf listesindeki okul adı değişecektir...

hocam emeğine sağlık. öğretmenler odası bilgisayarına kaydettim tüm öğretmenlere kullandırıyorum.

Boş hücreleri gizleme işi tamamlandı ama şube analizini yaptıktan sonra yüklemek istiyorum. Beklettiğim için kusuruma bakmayın arkadaşlar...

birde kaç şöyle bir şey olsa 0-49 arası 50-59......85-100 arası kaça kişi olduğunu gösterse analiz bölümünde iyi olur fikrimce tşkler

alpi' Alıntı:
birde kaç şöyle bir şey olsa 0-49 arası 50-59......85-100 arası kaça kişi olduğunu gösterse analiz bölümünde iyi olur fikrimce tşkler
Dediğiniz olay Not Giriş ekranında Sınav bazında başarılı başarısız grafiğinde sayı olarak gösteriliyordu. Matematik öğretmenimiz onun % grafiğini isteyince grafik türünü % olarak değiştirmek zorunda kaldım.

Ekranda liste var, grafiklerin fazla olması durumunda ekrandaki yazılar küçülecek ve hoş görüntü oluşturmayacak diye sınırlı sayıda grafik ekledim...

alpi' Alıntı:
SerkanF1' Alıntı:
alpi' Alıntı:
EMEĞİNİZE SAĞLIK hocam güncellemeleri takipteyiz sınıf listelerinde boş satırları silmiş olsa daha iyi tşkler
sınıf listelerini 40 kişilik yapmışsınız mesala 20 30 olan sınıflarda listede boş satırlar oluyor onlar olmasa daha güzel olur diye düşündüm birde dosyayı her açtığımda aşağıdaki mesajlar geliyor
Sayın hocam bu hatalar bende de var nasıl çözdünüz .Ayrıca şube analizleride çalışmıyor?

kubilay35' Alıntı:
alpi' Alıntı:
SerkanF1' Alıntı:
alpi' Alıntı:
Sayın hocam bu hatalar bende de var nasıl çözdünüz .Ayrıca şube analizleride çalışmıyor?
Şube analizleri v1.3'de yok. Son güncelleştirmeleri ayarladıktan sonra yükleyecem. Okulun işlerini bitirebilirsem son ayarları yapacam...

bende bu hatayı veriyor ama...

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    240.2 KB · Görüntüleme: 1,363
vansak' Alıntı:
bende de bu hatayı veriyor
Hangi Office versiyonunu kullanıyorsunuz. Ben 2007de yaptım, 2010da da çalışıyordu... Farklı bilgisayarlarda denedim herhangi bir problemle karşılaşmadım...

Hata var ana sayfaya gittiğim yerden dönemiyorum, ayrıca altta sayfalar yok ve protect şifresi denen birşey var. Biz zorlanırsak artık diğer öğretmenler ne yapsın.

vansak' Alıntı:
office 2013 versiyonunu kullanıyorum.birde diğerlerinde deneyeyim bakayım.Teşekkürler
alpi hocam da 2013 kullanıyordu galiba. Onda da hata veriyordu. 2007 deki bazı özellikler 2013de değiştirilmiş olabilir. 2013 bulursam deneyip sonucu buraya yazarım

safiye' Alıntı:
Hata var ana sayfaya gittiğim yerden dönemiyorum, ayrıca altta sayfalar yok ve protect şifresi denen birşey var. Biz zorlanırsak artık diğer öğretmenler ne yapsın.
Exceldeki bazı alanları öğretmen arkadaşlar silmesin, formüller bozulmasın diye sayfa koruması koydum. Butonları kullanmaları için, sayfaya güzel bir hava katmak amacıyla da alttaki çalışma sayfalarınının isimlerini gizledim. Isterseniz ezcel seçeneklerinden çalışma sayfalarını görünür hale getirebiliriniz.

bu programı ortaokulda da kullanabilmek için not baramini değiştirme imkanı verseniz nasıl olur mesela 45 bizde geçiyor...

i_ersen' Alıntı:
bu programı ortaokulda da kullanabilmek için not baramini değiştirme imkanı verseniz nasıl olur mesela 45 bizde geçiyor...
İlköğretimin not sistemi değiştimi bilmiyorum. Not baremini yazabilirmisin. Akşam İlköğretim için olanı da yükleyeyim...

arastirici_62' Alıntı:
Serkan Hocam emeğine sağlık çok güzel olmuş ama şube işlemleri hata veriyor. Office 2010 da denedim.
O hatayı az önce gördüm. Eğer öğrenciye girilen kayıt boş olduğunda ortalama bölümünü boş bırakıyordu ve şube ortalamalarını hesaplarken bu boş kayıtlar programın hata vermesine sebep oluyordu. O hatayı düzelttim. İlköğretim ve lise baremini ayarlayınca akşam v1.5 olarak tekrar yüklerim. Uyarınız için teşekkür ediyorum.

Geri