Silinen sücüden dosya kurtarma

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar bir tanıdığım format atarken d sürücüsünü silmiş. d sürücü disk yöneticisinden baktığımda görünüyor bilgisayarımda görünmüyor. çok önemli fotoğraflar varmış nasıl bir yöntem izlesem size sormak istedim.
1-şuan disk digger pro yu kullanıyorum ama bölük pörçük olacak gibi. daha iyi klasör klasör kurtaracak bir program var mı?
2-d sürücüsü böylemi kalsın yoksa disk yöneticisinden bölüm oluştur mu diyeyim?

bilgisayarima sag tikla yönet kismindan disk yönetimine girin sürücü atayin bence eski bilgileriniz gelecektir. gelmezse veri kurtarma programlari ile cözebilirsiniz...

ozgur24' Alıntı:
bilgisayarima sag tikla yönet kismindan disk yönetimine girin sürücü atayin bence eski bilgileriniz gelecektir.
Dosyaları kurtarmak istiyorsanız. Kesinlikle D sürücüsünde kayıt yapmayın.
Ücretsiz recuva programını kurup derinlemesine tarama yaptırın. Çoğu dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.
Minitool power data recovery programı ile de dosya kurtarabilirsiniz.
Bugüne kadar bir kaç defa silme kazasını yaşadım. Yukarıdaki iki programla çoğu dosyaları kurtardım.
Birinin kurtaramadığını diğeri kurtarıyor.

okadda' Alıntı:
ozgur24' Alıntı:
bilgisayarima sag tikla yönet kismindan disk yönetimine girin sürücü atayin bence eski bilgileriniz gelecektir.
Dosyaları kurtarmak istiyorsanız. Kesinlikle D sürücüsünde kayıt yapmayın.
Ücretsiz recuva programını kurup derinlemesine tarama yaptırın. Çoğu dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.
Minitool power data recovery programı ile de dosya kurtarabilirsiniz.
Bugüne kadar bir kaç defa silme kazasını yaşadım. Yukarıdaki iki programla çoğu dosyaları kurtardım.
Birinin kurtaramadığını diğeri kurtarıyor.

hocam dosya sistemini bozmadan klasör klasör kurtarabilen bir program var mı bildiğiniz?

o programların hiçbiri işe yaramıyor. fotoğrafların yarısı var yarısı yok. benim de aynısı başıma geldi ama kurtaramadım malesef. şimdi profesyonel yardım alıcam. kadıköy de yapan biri varmış oraya gitcem 2 aydır gidemedim. bence hiç kurcalamasın, eğer çok önemliyse kıysın paraya

tek programla değil 5-6 tane programla ayrı ayrı deneyeceksiniz en az 1 hafta sürecek bu işlem

sadbt' Alıntı:
o programların hiçbiri işe yaramıyor. fotoğrafların yarısı var yarısı yok. benim de aynısı başıma geldi ama kurtaramadım malesef. şimdi profesyonel yardım alıcam. kadıköy de yapan biri varmış oraya gitcem 2 aydır gidemedim. bence hiç kurcalamasın, eğer çok önemliyse kıysın paraya

hocam kadiköyde veri kurtarma işlemini yapan bir firma var bizde orda gecen sene hard diskte ki bilgileri kurtardik servetkaynak@harddiskklinik.com ercom özgür derseniz indirim yapar :)

ozgur24' Alıntı:
sadbt' Alıntı:

hocam kadiköyde veri kurtarma işlemini yapan bir firma var bizde orda gecen sene hard diskte ki bilgileri kurtardik servetkaynak@harddiskklinik.com ercom özgür derseniz indirim yapar :)
hocam profil resminizden tanıdım sizin tavsiyesinizi forumda okuyup aradım o kişiyi ama gidemedim bir türlü. küçük çocuğum var fırsat olmadı. ama gidince selamınızı söylerim. sağolun

sadbt' Alıntı:

hocam dosyaların büyük bir bölümünü kurtardım zaten. sadece karma karışık klasör yapısı yok. ama sizin diskteki problem daha büyük olabilir tabiki

cevap yazan yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. silinen dosyaların önemli kısmını kurtardım çok şükür. yalnız bilgisayarda zaman zaman takılmalar oluyordu şüphelendim HD Tune ile tarama yaptım. 500 gb lık diskin %0.4 ünde bad sector varmış. ne yapabilirim sabitdiski kurtarmak mümkün mü arkadaşlar?

Bad sektör olan diske güven olmaz. Tam format ile bazıları onarılabiliyor fakat fiziksel hata varsa onarılamıyor.

Geri