SIK KULLANILAN KLASÖRLERİMDE KUM SAATİ SİMGELERİ

Kodla Büyü

COBOL

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Win 8.1 kullanıyorum ve İnternet Explorer üzerindeki sık kullanılanlar klasör simgeleri yanında kum saati simgeleri var .Yeni formatladım.Sizce nasıl yok edebilirim bunları.
İnternet Explorer 11 üzerindeki caps aşağıdadır.

Ekli dosyalar

• favori.png
    favori.png
    22.7 KB · Görüntüleme: 1,561
Hocam İnternet Explorer üzerindeki menü klasör şeklindeki sık kullanılanlar nasıl yaptınız?
Biraz yangından mal kaçırır gibi oldu ama.Eğer aşağı doğru aşağıya kayan menü şeklinde ise bookmark'ınızı iletirseniz sevinirim. Bir arkadaşta da görmüştüm .Onun klasörler renkli idi ve programsız yaptığını söylemişti ama yanımda almak için yanımda flaşh bellek yoktu.Tabi ki kum saati sorununuzu hallederseniz daha iyi olur.

GRİNGO' Alıntı:
Hocam İnternet Explorer üzerindeki menü klasör şeklindeki sık kullanılanlar nasıl yaptınız?
Biraz yangından mal kaçırır gibi oldu ama.Eğer aşağı doğru aşağıya kayan menü şeklinde ise bookmark'ınızı iletirseniz sevinirim. Bir arkadaşta da görmüştüm .Onun klasörler renkli idi ve programsız yaptığını söylemişti ama yanımda almak için yanımda flaşh bellek yoktu.Tabi ki kum saati sorununuzu hallederseniz daha iyi olur.

Herhangi kısayolun birine sağ tıklayıp özellikler-web belgesi-simge değiştir yolunu kullanarak istediğin klasör simgesini verebilirsin hocam :)
Ama kum saati olayını daha çözemedim :)

Ama kum saati olayını daha çözemedim :)

Xfire Toolbar gibi araç çubukları varsa internet explorerda silin onları
Advanced System Uninstaller programıyla Araç Çubuklarını silebilirsiniz.
Malware tarzı bir virüs gibi duruyor ama zararsız sadece şekli rahatsız ediyor olabilir.
Burdan biraz daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz araç çubuklarının nasıl silindiğine dair yada
benim dediğim gibi uninstaller programını indirin onla silin hiçbir iz bırakmıyor sistemde.
Kod:
http://www.iobit.com/advanceduninstaller.html
Kod:
http://malwaretips.com/blogs/browser-toolbar-removal/

Geri