şifrem iptal,okulun web sayfasına 15-20 gün girmedim

Kodla Büyü

MSMB

Üye
şifrem iptal edilmiş, şifrenizi yanlış girdiniz diyor. telefonuma kaydetmiştim şifrem doğru ama giremiyorum. ilçeyi aradık kurum netten 15 gün girmedik şifre iptal olmuş diye mesaj attın dediler. bende iyi şifreyi unuttuk diye yazalım dedim. memur müdüre götürmüş yazıyı bu nasıl şey insan utanır ya unuttuk demeye olmaz bu deyince memure de 15 gün girilmemiş demiş. -tamam öyle yazılsılsın o zaman demiş müdür beyde. dahası ilçede demiş müdür yardımcınız gelsin elden alsın şifreyi.
valla bilsem günde 2 kez girerdim web sayfasınada konu yok diye ....( birde liseye gidiyorum formatör olarak hem bu okulun hem oranın işleri)

15-20 gün girmemekte değil de , 3 aylık bir süre vardı sanırım şifrenin yenilenmesi için

90 günü geçse bile eski şifre ile sisteme giriş yapıp şifreyi değiştirme imkanın var diye biliyorum.

Hayır yahu ben başka bir okulun daha sitesini hazırlamıştım teee ilk zamanlar. Geçen hafta giriş şifresini istediler benden ve o zaman zarfı içinde ben de giriş yapmamıştım. Sadece eski şifreyle girdikten sonra şifreyi yenileyin uyarısı geldi ben de yeniledim. 15-20 gün diye bişey yok. Başka bi iş var bu işte :eek:

bugun her zaman gırdıgım sıte ye gıremedım.deli olacam sıfre hatalı dıyor sıfreyı dort kez ıptal ettım dıyede kılıtledı hıc gıremıyorum guvenlık cevabınıda gerızekalı memdekı bılısımcı arkadas bılgısayarcınızın adı ne demıs herseyı dıyorum bı benım adım yok anlıcanız kalakaldım :verymad: :verymad: :verymad:

Geri