Şifreli Rar dosyası

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elimde 4.2 gb lik bir rar dosyası var ancak dosya şifreli ve ben bu şifreyi bilmiyorum.Acaba şifreyi nasıl kirabilirim.Simdiden teşekkürler yardımlarınız için!

Winrar şifresi kıran programlar var fakat çok sağlıklı çalışmıyorlar genede denenebilir.
LostPassword Passware Kit adında bir program var istersen bir dene.

ücret karşılığı şifrenizi bulabilirim biryere yükleme yaparsanız linkini özelden gönderirsiniz ben indirip kırıp şifresiz halini tekrar yükler özelden gönderirim tabii ücrette anlaşabilirsek sizin bir teklifiniz varsa özelden bildiriniz

alimurat58' Alıntı:
dosyanın tam adını özelden azın belki şifresini bulabilirim..
googlelıycaksan onu arkadaş zaten yapmıştır buradan yardım isteyene kadar zaten yapmıştır hem nette olsa bile url kısaltma servisine verilen bir linkse bulamazsın

bunun için ters mühendislik gerekiyor ve linux un bunun için eski sürümü kullanılıyor aynı md5 içeriğine sahip aynı boyut ve baytta dosya üretip sonra karşılaştırıp içindeki farklı kodları çekip RSA-1024 süzgecinden şifrenin asci haline döndürmek gerekiyor bu işlemler bir hayli zaman alıyor ücretli dememin sebebi bu winrar 3.0 ve winzip 10.0 a kadar header dediğimiz dosyanın başında yer alan bilgide saklanıyordu şifreli arşiv dosyalarının şifresi bu sürümlerden sonra karışık yerleştiriyor bunları bulması çok uzun vakit alıyor ortalama 2 gün rsa-1024 şifrelemesini çözmeside bir o kadar md5 den daha güçlü bir şifre sistemi hatta bunun az daha zoru ransomware denilen crypto virüsleri RSA-2048 şifreleme sistemi kullanır çözmesi çok uzun sürecek yani

Kıymetli arkadaşlarım googledan aratma islemini gerçekleştirdim ancak bi sonuç alamadim dediğim gibi eher bu başlık altında netice alamazsam dosyayı silecegim ve kurtulacagim :)

Geri