ŞİFRELİ KİLİT EKRANI YAPIMI

Kodla Büyü
ARKADAŞLAR YAPTIGIM BİR KİLİT PROGRAMINDA WİNDOWS BAŞLANGIÇDA ÇALIŞIYOR FAKAT
MASAÜSTÜ FALAN GELİYOR SONRA DEVREYE GİRİYOR BENİM İSTEDİGİM DİREK HOŞ GELDİN YAZISIDNAN SONRA DİREK PROGRAMIN DEVREYE GİRMESİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Sayın hocam, eğer programı regeditten run kaydını kullanarak başlatıyorsanız, windows masaüstünü yükledikten sonra programınızı çalıştıracaktır. Bahsettiğiniz problem sanırım bu tür programların hemen hepsinde var.
Çözüm olarak belki bir servis yazarak, servisin başlangıçta çalışmasını sağladıktan sonra servise de programınızı çalıştırtabilirsiniz. Nasıl yapacağınız konusunda ise bir bilgim yok, araştırma yapmanız gerekecek.

Windows servisi ile masaüstü program yapamazsınız. Yani daha doğrusu grafik ekran oluştıramazssınız.

Özgür Krc' Alıntı:
hocam iyice kafam karıştı :) olurmu olmazmı acaba
Windows servisi ile olmaz. Regedit ile
Hky lokal machine software Windows nt winlogon userinit anahtarını oluşturun
Userinit içine programımızın yolunu yazın
Kullanıcı girişi yaptığı andan ilk sizin programınızı çalıştırır

verdiginiz reg ayarını yarın deneyecegim hocam şimdi baktım ama reg de öyle birşey göremedim :) uykum geldi snrm yarın bakıp mesaj yazarım tşk ederim

hocam verdiginiz reg yok bende sanırım virüsler falan oluşturuyor bi kaç araştırma yaptım servis ile başlatıla biliyor sanırım onu araştırıyorum bulursam paylaşacagım hocam inşallah :) sizede tşk ederim yorumlarınız için

hocam bu olayı yaparsan var ya benim 2 senedir uğraştığım işi başarmış olursun :idea: çünkü ben bayağı bir araştırdım. servis içerisinden exe çalıştırmaktan tut ta registry a kadar bulamadım.

akyildiz41' Alıntı:
Windows servisi ile masaüstü program yapamazsınız. Yani daha doğrusu grafik ekran oluştıramazssınız.

Hocam grafik oluşturamaz. Fakat kendi yazmış olduğu bir uygulamayı tetikleyip çalıştırabilir.Bu şekilde istediği grafik ekranı kullanır.

Bu arada hocamız sanırım akıllı tahta koruması yapmaya çalışıyor

vlk4n' Alıntı:
akyildiz41' Alıntı:

Hocam grafik oluşturamaz. Fakat kendi yazmış olduğu bir uygulamayı tetikleyip çalıştırabilir.Bu şekilde istediği grafik ekranı kullanır.

Tettikleyip çalıştırılan program da grafik ekran oluşturmaz. Çünkü System kullanıcısı altında çalışır o program da
Hocam benim program çalışıyor. Sana kodları özelden yollarım

akyildiz41' Alıntı:
vlk4n' Alıntı:
akyildiz41' Alıntı:

Tettikleyip çalıştırılan program da grafik ekran oluşturmaz. Çünkü System kullanıcısı altında çalışır o program da
Hocam benim program çalışıyor. Sana kodları özelden yollarım

bana da yollarsanız çok sevinirim.

Geri