Sıfır olarakaldığım aracımı acilen satıyorum.

Kodla Büyü
Re: Sıfır olarakaldığım peugeot 207 aracımı acilen satıyorum.

sadece merak ettiğim için soruyorum birçok araçtada var plakayı neden kapatıyorsunuz acaba... hayırlı satışlar...

güzelmiş araban. neden satıyorsun?

neden satıyosunuz hocam?

Alıcı olduğum zamanlar internette plakası kapalı araçları muhatap alıp aramam bile

Ya bu ilanlarda punto neden gözlere anormal gelecek şekilde büyüktür,
büyük yazılır anlamıyorum. 12 veya 14 olsa görünmeyecek mi? :eek:

habbe' Alıntı:
Ya bu ilanlarda punto neden gözlere anormal gelecek şekilde büyüktür,
büyük yazılır anlamıyorum. 12 veya 14 olsa görünmeyecek mi? :eek:

Ben de bu kadar büyük yazıları görünce direkt kapatıyorum.
Bir de HDi dizel demek olmuyor mu ki pejolarda - benzinli yazısını görmesem dizel sanardım.

mrtslk' Alıntı:
sadece merak ettiğim için soruyorum birçok araçtada var plakayı neden kapatıyorsunuz acaba... hayırlı satışlar...
plakadan sorgulama yapılmasın diyedir herhalde. Borcu var mı yokmu, kazası var mı yokmu plakadan belli oluyor da ondan.
İlan yazılarını okurken gözüm yoruldu. Biraz daha büyük yazsaydınız keşke.

hocam plakaları kopyalama ve başka araca sahte resimleri koyarak plakası açık satış yapmaya kalkanlar var o yüzden bir önlem olarak kapanıyor zaten alıcı isen aradığında öğreniyorsun plaka vs. ama yazıları bu kadar büyütmenin mantığını bilemiyorum

Re: Ynt: Sıfır olarakaldığım peugeot 207 aracımı acilen satıyo

Plakayi tedbir icin kapatiyorum demissinizde kafanizi pencereden cikardiginizda, istediginiz kadar plaka bulabilirsiniz.

bende kapalı plaka görünce ilk o aklıma gelir hasar durumu var diye. güvenlik amacı ile hiç aklıma gelmemişti ama dogru her taraf plaka dolu zaten :(

Ciddi alıcılar plaka sorgusu yapıp satıcıyı öyle arar bence. Diğer arkadaşlara katılıyorum.

evrim0626' Alıntı:
hocam plakaları kopyalama ve başka araca sahte resimleri koyarak plakası açık satış yapmaya kalkanlar var o yüzden bir önlem olarak kapanıyor zaten alıcı isen aradığında öğreniyorsun plaka vs. ama yazıları bu kadar büyütmenin mantığını bilemiyorum

plaka konusunda ben de böyle düşünüyorum.
ben babamın arabasını ilana verirken böyle düşünerek kapatmıştım. değilse hiç kaza vs. yoktu.

Plaka istiyorsan sana peugeot 207 plakası bir saat içinde 30 tane bulayım

Arkadaşlar ben bu formu son derece içten samimi hepimizi aynı meslektaş hatta branştaş olarak gördüğüm için arabamın satılık ilanını bile burada sizlerle paylaştım.
Gayet masumane verdim ilan.Kaldıki bizler galerici değiliz sadece bt öğretmenleriyiz.Sizlerden gelen eleştiri ve tepkileri şaşkınlıkla okudum.Yazının puntosundan tutun da plakanın gizlenmesi vs tek bir satışa ilişkin olumlu bir cümle yok meğer ben n ekadar hata yapmışım Hepiniz affına sığınıyorum.bir daha ilan verirken plakam görünsün mü görünmesin mi yazı tipim ne olsun boyutu nasıl olsun neden satıyorum gibi çok önemli noktaları bütün forumdaki arkadaşlara tek tek sorup ondan sonrailanımı vereceğim.sizi ne kadar çok kızdırmışım meğerse.Arkadaşlar beni ciddi olarak arayan kişiler zaten plaka vs bütün bilgiler veriliyor.tremer kayıtları sorgulanıyor.bunun üzerinede pazarlık yapılıp satış onaylanıyor.kimseden gizli saklımız yok bizim.Bu işi sahtekarlık yapan insanlara karşı gizlenmiştir.Puntanın büyüklüğü ise benim zevkimdir.zevkler ve renkler tartışılmaz.Sonuçta bir bayan branştaşınıza destek olacağınıza üzdünüz.neyseki satıldı araba..)))

melissa' Alıntı:
Arkadaşlar ben bu formu son derece içten samimi hepimizi aynı meslektaş hatta branştaş olarak gördüğüm için arabamın satılık ilanını bile burada sizlerle paylaştım.
Gayet masumane verdim ilan.Kaldıki bizler galerici değiliz sadece bt öğretmenleriyiz.Sizlerden gelen eleştiri ve tepkileri şaşkınlıkla okudum.Yazının puntosundan tutun da plakanın gizlenmesi vs tek bir satışa ilişkin olumlu bir cümle yok meğer ben n ekadar hata yapmışım Hepiniz affına sığınıyorum.bir daha ilan verirken plakam görünsün mü görünmesin mi yazı tipim ne olsun boyutu nasıl olsun neden satıyorum gibi çok önemli noktaları bütün forumdaki arkadaşlara tek tek sorup ondan sonrailanımı vereceğim.sizi ne kadar çok kızdırmışım meğerse.Arkadaşlar beni ciddi olarak arayan kişiler zaten plaka vs bütün bilgiler veriliyor.tremer kayıtları sorgulanıyor.bunun üzerinede pazarlık yapılıp satış onaylanıyor.kimseden gizli saklımız yok bizim.Bu işi sahtekarlık yapan insanlara karşı gizlenmiştir.Puntanın büyüklüğü ise benim zevkimdir.zevkler ve renkler tartışılmaz.Sonuçta bir bayan branştaşınıza destek olacağınıza üzdünüz.neyseki satıldı araba..)))

hayırlı olsun :) ben de bakınca hemen satılacağını düşünmüştüm.

zilal hocam teşekkür ederim .dilinize sağlık

Araba satıldıysa ilanı neden kaldırmadınız. Ayrıca punto çok büyük ve berbat görünüyor yazı bilişimciye hiç yakışmamış. :D

zevkler ve renkler tartışılmaz.eleştirmek istedikten sonra binlerce şey bulunur.önemli olan niyet.birbirimize destek için mi foruma giriyoruz yoksa eleştirmek içinmi sibel80 bir bayan bilişimci olarak yakışmadı.

hocam sattığınız arabanın ilanını görebilir miyim neyi kaçırmışım merak ettim bende punto arıyodum :roll:

solomonte' Alıntı:
Araba pejo 207'ydi hocam ama arkadaşlar daha çok ilandaki yazının puntosundan bahsettiler. :D

Ya Kardeşim sen de amma alınganmışsın ya.

Ona yakışmadı bu yakışmadı, cevap vermezsin olur biter,

Bilişimciler espri babında puntodan bahsetmişlerdir herhalde, neden bahsedecekler arabanın boyasından mı?

Fazla kafayı takma :+1:

Selametle

kafkas' Alıntı:
solomonte' Alıntı:
Araba pejo 207'ydi hocam ama arkadaşlar daha çok ilandaki yazının puntosundan bahsettiler. :D

Bilişimciler espri babında puntodan bahsetmişlerdir herhalde, neden bahsedecekler arabanın boyasından mı?

Selametle
buradaki bilişimciler herşeyden önce öğretmen .öğrencilere ve çevreye örnek olan yada olmaya çalışan kişiler.saygı seviye birbirimize karşı çok önemli.bu düzeyi iyi tutturmak lazım.en azından ben böyle düşünüyor ve yapıyorum.
sizede selametle:)))

solomonte' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
solomonte' Alıntı:

Selametle

Ne demek istediniz anlayamadım hocam? Ben agd85 hocamıza cevaben yazmıştım.

Pardon solomonte hocam ben melissa nickli hocama yazmıştım :) Affet beni. Kusura bakma

buradaki bilişimciler herşeyden önce öğretmen .öğrencilere ve çevreye örnek olan yada olmaya çalışan kişiler.saygı seviye birbirimize karşı çok önemli.bu düzeyi iyi tutturmak lazım.en azından ben böyle düşünüyor ve yapıyorum.
sizede selametle:)))

İyide canım hocam hakaret yok, aşağılama yok, espri yapmış arkadaşlar, ne olacak kötü mü örnek oluyor.

Siz nasıl algıladınız bilmiyorum ama burada tüm arkadaşlar seviyesini korumuş bence.

Siz başöğretmen misiniz? :puhaha:

Neyse muhabbet uzamasın.

Araba satıldı iş bitti, Öküz öldü ortaklık bozuldu :) Herkese hayırlı geceler

Geri