Shadow Defender Full İndirebilirsiniz

Kodla Büyü
hkolan' Alıntı:
obp programını tavsiye ederim.değişiklik yapmak istediğinizde deepfreez gibi yeniden başlatmak gerekmiyor.pcyi de kasmıyor.

bu programı internette bulamadım full u bırak denemesi de yok... elinde tam sürüm olan carsa yükleyebilir mi yada adresi olsa yeter,

aslında pc kasmayan değişiklik istediğimizde ise yeniden başlatmaya gerek kalmayan program lazım

sayın hocam
drive vaccine ile obp programı aynı sanırsam ikisinde peceresi özellikleri aynı onu kullanabilirsin.

06Davut' Alıntı:
sayın hocam
drive vaccine ile obp programı aynı sanırsam ikisinde peceresi özellikleri aynı onu kullanabilirsin.
hocam drive vaccine i tek geçerim ben...hocamın programını kurup denedim fakat pek hoşuma gitmedi veya ben bulamadım...bu programda çalışırken yapılan değişiklikleri güncellemiyor...drive vaccine de yeniden başlatmana gerek kalmadan yaptığın değişiklikleri alıp korumaya devam ediyordu.

ne olursa olsun ölümüne DRIVE VACCINE

win 8 uyumlu mu acaba. veya elinde drive vaccine win 8 uyumlu olan varsa ekleye bilir mi.

ilerleyen zamanlarda umarım etkinleştirme sorunları yaşatmaz

uzun süreli kullananlar memnun mu ki

ARKADAŞLAR ÇOK GÜZEL BİR YAZILIM ve SORUN YOK.
BEN TÜRKÇELEŞTİRDİM

ÇIKARDIĞINIZ DOSYAYI PROGRAM FİLES TEKİ Shadow Defender KLASÖRÜNÜN İÇİNE YAPIŞTIRIN DEĞİŞTİR SORUSUNA EVET DEYİN İŞLEM TAMAM

Bu Başlıktaki shadow defender versiyonu içindir.Bilginize.
Sadece yazılımı türkçeleştirdim.
Kullanım ve lisans yanısıra çıkabilecek diğer sorunlar, programı kullanacak olana aittir.
Bilginize.

Ekli dosyalar

• res.rar
    9.8 KB · Görüntüleme: 338
Daha taze hazırladım.Başlıktaki shadow defender versiyonu içindir.bilginize.

COBOL' Alıntı:
ARKADAŞLAR ÇOK GÜZEL BİR YAZILIM ve SORUN YOK.
BEN TÜRKÇELEŞTİRDİM

ÇIKARDIĞINIZ DOSYAYI PROGRAM FİLES TEKİ Shadow Defender KLASÖRÜNÜN İÇİNE YAPIŞTIRIN DEĞİŞTİR SORUSUNA EVET DEYİN İŞLEM TAMAM

Bu Başlıktaki shadow defender versiyonu içindir.Bilginize.
Hocam teşekkürler.
Bu arada başlıkta verilen shadow defender dosyası, cobol hocamızın verdiği türkçe yama ile birlikte win8.1 sorunsuz çalışıyor.

bu programı vestel tahtada deneyen oldu mu? drive vaccine acronis ile imaj alındığında yükleme sırasında sıkıntı çıkarıyor denmiş, shadow defenderda böyle bir sorun olur mu acaba?

Re: Ynt: Shadow Defender Full İndirebilirsiniz

Drive vaccine
zaten boottan ms-dos ve ayrıca windows tabanlı bir görüntü imajını alan yazılımdır.
Acronis ve diğer imaj yedekleyiciler ile imaj almanız mümkün değil.Çünkü boot un imajını almıyor bu tür yazılımlar.

Beyler windows 8.1'de deepfreeze 7 versiyonunu kurunca pc asla kapanmıyor bilginiz olsun :puhaha: ALT F4 yapıp ya da menüden kapat diyorsunuz bilgisayar kapanacak gibi yapıp hop metro ekranı dediğimiz ekrana geri dönüyor :puhaha:

Re: Ynt: Shadow Defender Full İndirebilirsiniz

Shadow defender, deepfreze in işini her. Windows versiyonunda kusursuz yapıyor.
Shadow da deepfreze den çok daha Fazlası var.

teşekkürler. ben tahtada deniyorum sonuçları buraya da yazarım. netsupport protectte recoveryi aktifleştirdiğimde tahta açılmayı başaramıyor.

Geri