Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

SEVGİYİ BİLGİSAYARINIZA YÜKLEYİN

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında omd tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. omd

  omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

  Kayıt:
  19 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.994
  Beğeni:
  83
  Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGI yüklemek için ne yapmam gerekiyor? .
  Yetkili: Ilk olrak KALBiM dosyasını açmanız lazım. Açtınız mı?

  Müşteri: Evet açıldı. Ancak şu anda GEÇMIŞ_ACILAR. EXE, DÜŞÜK_GÜVEN.EXE, HASET.EXE VE GÜCENME. EXE isimli programlar da çalışıyor. Onlar çalışırken ,SEVGI yükleyebilirmiyim
  Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak ,GEÇMİŞ_ACILAR.EXE'yi' silecektir. Gerçi bir süre geçici hafızada kalabilır ama artık'diğer programları etkilemez. SEVGİ er veya geç DÜŞÜK_GÜVEN.EXE'yi silerek YÜKSEK_GÜVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir. Ancak siz, HASET.EXE VE GÜCENME.EXE'yi mutlaka kendiniz kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ'nin yüklenmesine engel olurlar. Onları kapata bilirmisiniz lütfen?

  Müşteri: Tamam kapattım, SEVGi otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?
  Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece temel program. Üst sürümlerinin yüklenmesi için başka KALP'lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

  Müşteri: ,Hay,daa ... Daha şimdiden hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?
  Yetkili: Mesaj ne diyor?

  Müşteri: Hata-412! Program iç sistemde çalışmıyor! Bu ne demek?
  Yetkili: Endişelenmeyin, bu., çok rastlanan bir sorun, çözümü de var. Hata mesajı, SEVGİ programının başka kalp, lerde çalışmaya hazır olduğunu ancak sizin kalbinizde çalışmadığını söylüyor. Biraz karmaşık bir programcılık dili oldu ga¬liba … Sade bir dille şöyle diyor: 'Programın başkalarını sevebilmesi için önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz. Gerektiğini söylüyor. .

  Müşteri: Peki ne yapmam gerekiyor.
  Yetkili: 'Kendimi Kabullenme" isimli dosyanın içinde bulacağınız KENDİNİ_AFFETME.DOC, KENDINE_GÜVEN¬ME.TXT, DEGER_BILME.TXT VE' İYİLİK.DOC isimli dosyala¬rın üzerine tıklayıp hepsini KALBİM dosyasına kopyalayın.

  Müşteri: Tamam. Başka bir şey var mı?
  Yetkili: Şimdi ça!ışacaktır gerçi ama, biz ilerisi için de tedbir alalım ... SÜREKLİ KENDİNİ ELEŞTİR HAYATI ZEHİR_ ET .EXE diye çok uzun isimli bir dosya vardır. Onu bütün sistemde tarayın ve gördüğünüz her dosyadan silin, sonra çöp ,kutunuzdan da atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!

  Müşteri: Yaptım. Hey harika ... Neler oluyor? .. KALP temiz 'dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.MPG monitör geldi. SICAKLlK.COM, BARIŞ. EXE ve MEMNUNİYET.COM hepsi' KALP'e yerleşiyor.
  Yetkili: Güzel, demek ki ŞEVGI yüklendi ve çalışıyor. 'Şu andan itibaren her şeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan önce_ son bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.

  Müşteri: Nedir? .
  Yetkili: SEVGİ programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında" onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonunda size tertemiz modüller olarak dönecektir…Mutluluklar ...

  Müşteri: Teşekkürler. Sizede mutluluklar ...
   
 2. serefcan

  serefcan Aktif Üye

  Kayıt:
  27 Eylül 2007
  Mesajlar:
  172
  Beğeni:
  0
  Çoook sevdim ben bunu. Teşekkürler.
   
 3. rguneri

  rguneri Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  15 Mart 2007
  Mesajlar:
  396
  Beğeni:
  0
 4. gulages72

  gulages72 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  15 Eylül 2007
  Mesajlar:
  409
  Beğeni:
  1
  :+1: :+1: :+1:
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal