Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
 1. Servislerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detaylı Bilgi

SEVGİYİ BİLGİSAYARINIZA YÜKLEYİN

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında omd tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. omd

  omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

  Kayıt:
  19 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.851
  Beğeni:
  29
  Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGI yüklemek için ne yapmam gerekiyor? .
  Yetkili: Ilk olrak KALBiM dosyasını açmanız lazım. Açtınız mı?

  Müşteri: Evet açıldı. Ancak şu anda GEÇMIŞ_ACILAR. EXE, DÜŞÜK_GÜVEN.EXE, HASET.EXE VE GÜCENME. EXE isimli programlar da çalışıyor. Onlar çalışırken ,SEVGI yükleyebilirmiyim
  Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak ,GEÇMİŞ_ACILAR.EXE'yi' silecektir. Gerçi bir süre geçici hafızada kalabilır ama artık'diğer programları etkilemez. SEVGİ er veya geç DÜŞÜK_GÜVEN.EXE'yi silerek YÜKSEK_GÜVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir. Ancak siz, HASET.EXE VE GÜCENME.EXE'yi mutlaka kendiniz kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ'nin yüklenmesine engel olurlar. Onları kapata bilirmisiniz lütfen?

  Müşteri: Tamam kapattım, SEVGi otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?
  Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece temel program. Üst sürümlerinin yüklenmesi için başka KALP'lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

  Müşteri: ,Hay,daa ... Daha şimdiden hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?
  Yetkili: Mesaj ne diyor?

  Müşteri: Hata-412! Program iç sistemde çalışmıyor! Bu ne demek?
  Yetkili: Endişelenmeyin, bu., çok rastlanan bir sorun, çözümü de var. Hata mesajı, SEVGİ programının başka kalp, lerde çalışmaya hazır olduğunu ancak sizin kalbinizde çalışmadığını söylüyor. Biraz karmaşık bir programcılık dili oldu ga¬liba … Sade bir dille şöyle diyor: 'Programın başkalarını sevebilmesi için önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz. Gerektiğini söylüyor. .

  Müşteri: Peki ne yapmam gerekiyor.
  Yetkili: 'Kendimi Kabullenme" isimli dosyanın içinde bulacağınız KENDİNİ_AFFETME.DOC, KENDINE_GÜVEN¬ME.TXT, DEGER_BILME.TXT VE' İYİLİK.DOC isimli dosyala¬rın üzerine tıklayıp hepsini KALBİM dosyasına kopyalayın.

  Müşteri: Tamam. Başka bir şey var mı?
  Yetkili: Şimdi ça!ışacaktır gerçi ama, biz ilerisi için de tedbir alalım ... SÜREKLİ KENDİNİ ELEŞTİR HAYATI ZEHİR_ ET .EXE diye çok uzun isimli bir dosya vardır. Onu bütün sistemde tarayın ve gördüğünüz her dosyadan silin, sonra çöp ,kutunuzdan da atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!

  Müşteri: Yaptım. Hey harika ... Neler oluyor? .. KALP temiz 'dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.MPG monitör geldi. SICAKLlK.COM, BARIŞ. EXE ve MEMNUNİYET.COM hepsi' KALP'e yerleşiyor.
  Yetkili: Güzel, demek ki ŞEVGI yüklendi ve çalışıyor. 'Şu andan itibaren her şeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan önce_ son bir noktaya dikkat çekmek istiyorum.

  Müşteri: Nedir? .
  Yetkili: SEVGİ programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında" onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonunda size tertemiz modüller olarak dönecektir…Mutluluklar ...

  Müşteri: Teşekkürler. Sizede mutluluklar ...
   
 2. serefcan

  serefcan Aktif Üye

  Kayıt:
  27 Eylül 2007
  Mesajlar:
  172
  Beğeni:
  0
  Çoook sevdim ben bunu. Teşekkürler.
   
 3. rguneri

  rguneri Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  15 Mart 2007
  Mesajlar:
  396
  Beğeni:
  0
 4. gulages72

  gulages72 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  15 Eylül 2007
  Mesajlar:
  410
  Beğeni:
  1
  :+1: :+1: :+1:
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal