sevgililer gününde eşinize ne almayı planlıyorsunuz beyler

Kodla Büyü
kaldı mı hala sevgililer gününde hediye bekleyen bayan, aşmadık mı bunları :p
şakası bi yana; tamamen bütceye bağlı olarak takı tavsiyemdir hocam, biz bayanlar nedense vazgecemiyoruz su altından, gecen yıl eşim bana sans kolyelerinden almıstı
http://shop.atasay.com/?urun-detay_6057 ... lyesi.html
bunun gibi bişi, daha da 3 yıl sevgililer günü hediyesi istemem demiştim :D

en iyi tavsiye 3 gün kala eleştirel yaklaşımla bu günlerin ne amaçla olduğunun konusunu açmak :D

ozlem22' Alıntı:
sevgilim de yok, eşim de peehhh.. bu 14 şubatlar çok çekilmez !!

bende ikiside var hocam öyleside çekilmiyor ;)

düşünüyoruz ne alsak ne etsek diye kaç yıldır :D

açıklayıcı bilgi : Eşim aynı zamanda sevgilimde oluyor. Yanlış anlaşılma olmasın :)

Sığır boynuzundan yapılma el işi kolye aldım. Yalovada köyün birinde yaşlı bir amca yapıyor.

ilk defa duyuyorum hocam, siteden baktım değişik bişey, cok merak ettim pahalı bişey mi bu?

zaten ben eşime ara ara hediyeler alıyorum ki neden özellikle 14 şubatta alayım ki, diğer günler aldığım hediyeler değersiz mi oluyor şimdi.

Ben bi bayan olarak eşime anısı olan bişi vermek istiyorum bu zamana kadar zaten erkeklere alınabilecek hediyelerin çoğunu aldım. Ama bu sene bebişimizle olan bir fotosunu işte kullanacağı br kupaya bastırıcam. İnşallah bana da özel bişey gelir yoksa evde takıdan geçilmiyo:(

Arkadaşlar sevgililer günü değil de doğum günü için erkeğe nasıl bir hediye alabilirim fikir verebilen var mı?

Geri