Sevgililer günü için bir yardım

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Eşime profesonel bir fotoğraf makinası almak istiyorum bütçem max 1500-2000 lira arası ilk deneyimi olacak gerçi bir bayana slr makina almak da ilginç ama istiyordu yapacak birşey yok yeni başlayacağız ikimizde bize önerebileceğiniz böyle güzel makinalar var mı erken yardımcı olunabilinir ise sevinirim erken sipariş verirsem erken gelir tabiki :D

eşime canon 650 d aldım gayet memnun ilk baslangıçta çok iyi çift lens çanta hedıyesı ıle bırlıkte vatandan aslmıstım 1800 tl ama
nikon 5300 u de vatandakı eleman almamızı cok ıstedı kullanım amacları farklı olabılır ama nıkonun kasası daha sağlam dedı.

ben vatandan odeo bank taksıtı ıle 1800 tlye aldım 12 ay taksıt sadece 63 lıra faız uyguladı gayet memnunuz

g.cetin.66' Alıntı:
eşime canon 650 d aldım gayet memnun ilk baslangıçta çok iyi çift lens çanta hedıyesı ıle bırlıkte vatandan aslmıstım 1800 tl ama
nikon 5300 u de vatandakı eleman almamızı cok ıstedı kullanım amacları farklı olabılır ama nıkonun kasası daha sağlam dedı.

ben vatandan odeo bank taksıtı ıle 1800 tlye aldım 12 ay taksıt sadece 63 lıra faız uyguladı gayet memnunuz
ne zaman aldınız hocam?

Nikon veya Canondan şaşma. Bütçene en uygun olanını al.
Fiyat aralıkları çok geniş.
10 binliraya da SLR makine var. 1500 liraya da.

burada satan arkadaşlar vardı canon 650d ıs ıı modelinde karar kıldım fakat satan arkadaşları bulsam iyi olacak

eos650d ıs ıı arıyorum hocam dc lens titreşim önleme yapmıyormuş

Geri